Niedziela, 17 listopad 2019, Imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety
Szczawnica i okolice
Fog
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 100
Fog
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
20.03.2019, 10:07 | czytano: 4181

Remiza do remontu

Fot. Materiały przetargowe

Urząd Gminy w Nowym Targu ogłosił przetarg na przebudowę i rozbudowę remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowsku.

Stara remiza zmieni się nie do poznania. Istniejący budynek przejdzie kompleksowy remont. Zostanie nadbudowany i na nowo przykryty dachem. Remiza się powiększy i zyska nowy wygląd. Zakres inwestycji obejmuje m.in. budowę nowych klatek schodowych, wykonanie dachu wraz z konstrukcją, wykonanie instalacji, roboty wykończeniowe, zakupu z montażem stałego wyposażenia, w tym wyposażenia kuchni i budowę parkingu na 14 miejsc postojowych.

Remiza ma zostać oddana do użytku w październiku.

r/
najnowsze informacje
komentarze
lol19:07, 22 marca 2019
@ Jasiu ...

Jakie unijne środki. Bierzemy i spłacamy kredyty w obcych bankach na potęgę. Kupujemy sprzęt i technologie zagraniczne napędzając obce gospodarki. A w zamian zachodnie firmy zalewają nasz rynek swoimi produktami a nam narzucają kolejne ograniczenia. Po za otwartymi granicami nie ma zbyt wiele korzyści z bycia w UE. Ale co ja tam wiem. Na każdym płocie, moście i placu zabaw piękna tabliczka, że to Unia nam za sponsorowała. Dramat.
Felicyta22:27, 20 marca 2019
Bo mają taki prawny nakaz
Kazku w kasku17:32, 20 marca 2019
Gminy wiejskie bardzo dużo pieniędzy przekazują na działalność OSP.
Konserwator11:52, 20 marca 2019
Ale brzydkie, widać że projektanci to fajtłapy... ja to bym się wstydził pod czymś takim podpisać...
Jasiu10:27, 20 marca 2019
O proszę.....dało się pozyskać środki unijne na przebudowę i rozbudowę remizy, a u Nas w Niedzicy Wójt powiedział, że nie ma konkursów na przebudowę Domu Strażaka......
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij