Środa, 15 lipiec 2020, Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona
Jabłonka i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
11°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 82
Clear
10°
Wiatr: 5.508 km/h Wilgotność: 84
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
06.04.2019, 10:41 | czytano: 3901

Sportowcy z Podhala w Pałacu Prezydenckim (zdjęcia)

Fot. Anna Hadowska

W pałacu prezydenckim odbyło się spotkanie pary prezydenckiej z polską reprezentacją Narciarskich Mistrzostw Świata INAS 2019. W spotkaniu uczestniczyli m.in. zawodnicy z Kościeliska: Patrycja Strama, Antoni Wiercioch i Klemens Zięba wraz z trenerami, opiekunami oraz nauczyciele wspomagającym Anną Hadowską.

- To wielki zaszczyt i wielka radość gościć Państwa w Pałacu Prezydenckim – witała gości Agata Kornhauser-Duda. – Dziękujemy za to spotkanie, ale przede wszystkim dziękujemy za te sportowe sukcesy. Jesteśmy pod ich ogromnym wrażeniem – dodał Prezydent.

Uczestnicy spotkania zjedli obiad z Andrzejem Dudą i jego małżonką.

Podczas pobytu Warszawie odwiedzili Grób Nieznanego Żołnierza oraz Pomnik Smoleński.

Narciarskie Mistrzostwa Świata INAS 2019 odbyły się w dniach 6-10 marca r. we Francji w Autrans - Lans en Vercors w okolicach Grenoble. Rywalizowali w nich zawodnicy z 10 państw. Polska reprezentacja liczyła 7 zawodników, którzy wystartowali w grupie biegaczy i grupie alpejczyków. Nasi sportowcy wrócili do kraju z 8 medalami, co uplasowało Polskę w czołówce klasyfikacji ogólnej.

Źródło: prezydent.pl/ opracowanie pk/ zdj. Anna Hadowska.
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij