Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 2.016 km/h Wilgotność: 88
Clouds
14°
Wiatr: 2.304 km/h Wilgotność: 89
Clouds
15°
Wiatr: 0.864 km/h Wilgotność: 85
Clouds
16°
Wiatr: 3.024 km/h Wilgotność: 87
Clouds
16°
Wiatr: 8.244 km/h Wilgotność: 91
Rain
14°
Wiatr: 1.008 km/h Wilgotność: 91
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
07.04.2019, 14:18 | czytano: 8662

Kolizja w Chabówce (zdjęcia)

zdj. Czytelnika

Z pierwszych doniesień wynika, iż motocyklista uderzył w jadący z naprzeciwka samochód osobowy. Do zdarzenia doszło za zjazdem z wiaduktu, na nowym odcinku zakopianki.

Nie wiadomo jakie obrażenia odniósł kierowca jednośladu.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Policja bada okoliczności zdarzenia.

s/ zdjęcia otrzymaliśmy od naszego Czytelnika - dziękujemy.
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
stara baba co zymbów ni ma16:28, 8 kwietnia 2019
A czy ci "wspaniali motorarze" podlegają jakimkolwiek przepisom dotyczącym ruchu drogowego?? A mianowicie: ograniczeniom szybkości, odległości od pojazdu wyprzedzanego lub wymijanego, jakiemukolwiek zakazowi wyprzedzania??? Czują się bezkarni, bo ukuto slogan "obowiązujący" samochodziarzy: patrz w lusterka motocykle są wszędzie. Jeśli motocykliści będą jeździli zgodnie z przepisami, nie będą się miotali po drodze od lewego do prawego i pomiędzy pojazdami, a w efekcie ich jazda będzie spokojnie jednoznaczna, to wszystkim nam będzie lepiej i mniej będzie tragedii. Jeśli tylko uszanują podwójną ciągła i obszar zabudowany to już będzie sukces.
mbp07:49, 8 kwietnia 2019
Jak słyszę ryk silnika jednoślada, to na dźwięk uprzywilejowanego nie muszę długo czekać. Norma od wielu lat. Niestety, za tym idzie najczęściej tragedia rodzin, a czasami bogu ducha winnych innych uczestników ruchu.
Hase21:09, 7 kwietnia 2019
A moje zdanie jest takie szanujmy się na drogach motocykli przybywa taka jest prawda wiec niech oni też uważają ale kierowcy niech patrzą w lusterka wszyscy jesteśmy użytkownikami drogi ale motocykliści nie mają szans w zderzeniu z samochodem a każdy ma rodzine dzieci spieszmy się powoli
Ted17:56, 7 kwietnia 2019
Nie mogę patrzeć na motory nigdy nie pozwolę synowi na zakup tego dziadostwo mój brat zginął w taki oto sposób mając tylko 18 lat tragedia niesamowita tak go kolega przewiózł daleko w jedną tylko stronę bezpowrotnie!!!!!!!!!
Niezadowolony17:39, 7 kwietnia 2019
Ten do Patelni nawet nie dojechał
Prawdopodobnie poszedł na prosto jak strzała!!!
A tam szykana, upss
p[.15:03, 7 kwietnia 2019
Przymiarka przed GP. europy na patelniach.
Slayer14:46, 7 kwietnia 2019
Motocykliści! Rozglądajcie się! W lusterka patrzę tylko gdy sam tego potrzebuję lub gdy słyszę dźwięk podjazdu uprzywilejowanego.
takitam.14:33, 7 kwietnia 2019
motocyklisci jezdzijcie uwaznie!!! auta sa wszedzie i sa twardsze od waszych kosci!!! barierki tez.
abc14:26, 7 kwietnia 2019
zaczęło się na dobre!!!
no i znów wszyscy rozłożą ręce i g... zrobią?
jbg14:20, 7 kwietnia 2019
Ooooooooooooooooooo zaczyna się. Jazda na motorynkach ;)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij