Sobota, 19 październik 2019, Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita
Zakopane i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 67
Clouds
18°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 67
Clouds
19°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 67
Clear
18°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 63
Clouds
19°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 67
Clouds
17°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 67
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
14.04.2019, 21:03 | czytano: 20940

Tragiczny wypadek na terenie starego szpitala (aktualizacja)

Arch. Podhale24.pl

NOWY TARG. Na terenie starego szpitala doszło do wypadku. Zginął 37-letni mieszkaniec Miasta.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 37-letni nowotarżanin wspólnie z dwójką znajomych spożywali alkohol i kiedy wstał - stracił równowagę i spadł ze schodów. Niestety pomimo udzielanej pomocy i prowadzonej reanimacji - zmarł.

- Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone, a policjanci pod nadzorem prokuratora będą wykonywali m. in. oględziny. Prowadzone postępowanie wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia - informuje mł. asp. Dorota Garbacz z KPP w Nowym Targu.

s/
najnowsze informacje
komentarze
Iga20:53, 16 kwietnia 2019
Nie wiem kto jest właścicielem tej ruiny, ale wygląda na to , że całkowicie zlekceważył sobie zabezpieczenie obiektu przed wejściem niepowołanych osob
Ksantypa08:21, 16 kwietnia 2019
Zginął człowiek i nie nam go sądzić.
Ja zastanawiam się ,dlaczego zabytkowy budynek stoi od tylu lat i nic się z nim nie robi.Mamy tak mało zabytkowych budynków w mieście!
Kolejnym zaniedbanym budynkiem jest były internat LO na ul.Nadwodniej.
Pomalowano jedynie od frontu na koszmarny różowy kolor.
Na ulicy Długiej sprzedany przez miasto ładny budynek od lat niszczeje,
prawdopodobnie celowo,by potem wyburzyć i postawić jakiś koszmarek
ale za to nowy.A GDZIE JEST KONSERWATOR ZABYTKÓW!
Ja rozumiem, że większość mieszkańców ma to w nosie,ale od Władz spodziewałabym się innej postawy.
Na całym cywilizowanym świecie ratuje się,co się da,żeby zachować pamiątki historii.My wolimy budować pomniki, bo łatwiej , taniej no i można potem uroczyście odsłaniać?
skryty02:27, 16 kwietnia 2019
Ludzie nie mają rozumu,a był to dorosły człowiek. Zawsze ludzie chodzili po opuszczonych budynkach i będą chodzić,choćby jak je zabezpieczyli. Pod wpływem alkocholu na r?wnej drodze też sie wywr?cą i może dojść do tragedii. A ile takich przypadków,źe skakali z mostu. Polak mądry po szkodzie. Nic dodać nic ująć.
Baxter22:26, 15 kwietnia 2019
Znałem Go, był moim kumplem i zawsze sprawiał że człowiek miał uśmiech na twarzy , ale ostatnie lata nie rozpieszczaly chlopa i to jest tragiczne.
Ci co tu piszą swoje mądrości, to pewnie a raczej na pewno mają w swoim otoczeniu kogoś takiego jak on i chcieli by mu pomóc lecz jest już za późno...
Mikik8k820:54, 15 kwietnia 2019
Wojtek spoczywaj w pokoju ["]
jaga219:18, 15 kwietnia 2019
Wszędzie pełno tych pijaków zostawiają po sobie syf . Tyle się nie chce żeby na drugi dzien przyjść i po sobie posprzątać Gdzie są wlaściciele terenów nad Bialym Dunajcem żeby przegonili to towarzystwo
jajakobyły16:13, 15 kwietnia 2019
Czytając niektórych komentujących muszę niestety stwierdzić , że powoli zsuwamy się poniżej poziomu społeczeństwa USA , któremu trzeba pisać na kubkach , że kawa jest gorąca a w pralce nie pierze się dzieci.U nich te napisy podobno jeszcze działają u nas nie . No cóż signum temporis.
Dla człowieka o przeciętnym poziomie inteligencji tablica z napisem o niebezpieczeństwie oraz zakazująca wstępu powinna być wystarczająca aby się gdzieś nie pchać. Niestety jak widać dla nie których to mało trzeba potrójnych zasieków reflektorów i patroli z psami. Czyżby problem z czytaniem ze zrozumieniem?
@w....ny14:39, 15 kwietnia 2019
Ogarnij się chłopie; przykro, że człowiek zginął, ale mówiąc wprost sam był sobie winien. Jak ktoś się rzuci pod pociąg, to twoim zdaniem wina kolei? bo nie stał przy torach strażnik, który mówi, że pociąg może cię zabić.
koza13:28, 15 kwietnia 2019
Przecież to podobno teren budowy. No to jak to możliwe ze był nie zabezpieczony?
wk.....y10:47, 15 kwietnia 2019
Mam nadzieję, że prokuratura zajmie się tym. Ktoś nie dopilnował, żeby zabezpieczyć ten obiekt, bo mu to wisiało. Proponuję panu Michałowskiemu, żeby obfotografował, jak wnętrze zostało wybebeszone. Ktoś powinien za to zdrowo beknąć, a rodzina powinna domagać się milionowego odszkodowania. Jest w mieście burmistrz, jest starosta, jest dyrektor szpitala, który codziennie obok przejeżdża, jest dyrektor podhalanki, jest wójt i nikogo nie zainteresowało,to co sie tam dzieje. Hańba panowie. Nie nadajecie sie do rządzenia.
avivat10:33, 15 kwietnia 2019
Dla przypomnienia! I nie wyciągnięto jak widać żadnych wniosków! Panie prokuratorze ma pan pole do działania!
http://podhale24.pl/aktualnosci/artykul/30119/Tragedia_na_terenie_starego_szpitala_18latek_spadl_z_dachu_i_ma_zlamany_kregoslup.html
...10:12, 15 kwietnia 2019
...żegnaj... [*] :(
zmartwiona08:48, 15 kwietnia 2019
Tam już od dawna różne rzeczy się działy. Psy wieszali i robili sobie z nimi zdjęcia, dilerka tez odchodziła, a nikt się tym nie zajął. Dawno ten budynek powinien być zburzony, lub odremontowany i zagospodarowany. Tylko trzeba tragedii, żeby zwrócono uwagę, na problem.
Andrzej08:40, 15 kwietnia 2019
to się musiało tak skończyć
avivat08:38, 15 kwietnia 2019
To była tylko kwestia czasu. Ciekawe czy ktoś odpowie za niezabezpieczenie budynków przed wejściem osób postronnych?
Meryl00:10, 15 kwietnia 2019
Czyli to ci co nocuja w nowopowstałym domu na kokoszkowie,jak ich właścicil przegoni,to ida szukaç dalej,znależli metę
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij