Środa, 17 lipiec 2019, Imieniny: Anety, Aleksego, Julietty
Szczawnica i okolice
Clouds
20°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 32
Clouds
21°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 32
Clouds
21°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 32
Clear
21°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 46
Clouds
21°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 32
Clouds
19°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 32
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
15.04.2019, 12:16 | czytano: 6901

Strzelali z broni pneumatycznej. Wybite szyby, wgnieciona karoseria

Fot. Piotr Kuczaj

Rabczańska policja przyjęła zgłoszenie o szkodach, jakie nieznani sprawcy wyrządzili strzelając, prawdopodobnie z broni pneumatycznej, do budynku i samochodów przy ul. Piłsudskiego w Rabce-Zdroju.

Dziś rano znaleziono ślady strzałów na elewacji budynku PTTK, w którym "snajperzy" celowali do szyb. Efektem nocnej zabawy są również rozbite szyby w kilku samochodach i wgniecenia w karoserii. Jak ustaliliśmy, sprawcy zostali nagrani przez kamery monitoringu. Przy rozbitych samochodach znaleziono małe mosiężne kuleczki. Sprawą zajmuje się już Komisariat Policji w Rabce-Zdroju.

- Po godzinie 9.00 w sobotę dwóch mężczyzn strzelało prawdopodobnie z wiatrówki w okna budynku przy ulicy Piłsudskiego a następnie poszli w kierunku ul.Jana Pawła strzelając do zaparkowanych samochodów. Cały czas do komisariatu zgłaszają się poszkodowane osoby w celu złożenia zawiadomienia. Zabezpieczony został monitoring, policjanci prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców uszkodzenia szyb i pojazdów - informuje mł. asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.r/ zdj. Piotr Kuczaj
najnowsze informacje
komentarze
popis14:49, 15 kwietnia 2019
niema kto wychowywac niema kiedy i przepisy ktore zabraniaja wychowywac , ai kolejne szkola oduczyciele , ludzie oglupieni nie potrafia myslec logicznie.
kula u płotu13:43, 15 kwietnia 2019
A może konkurencja firmy transportowej...?
gocha12:31, 15 kwietnia 2019
Koło północy słychać było odgłosy strzałów w tamtym rejonie.
ja12:25, 15 kwietnia 2019
bezstresowe wychowanie , będzie jeszcze gorzej .Komuno Wróć !!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij