Piątek, 21 luty 2020, Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Jabłonka i okolice
Clouds
-1°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-0°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-0°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-0°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-0°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-2°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 74
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
17.04.2019, 13:00 | czytano: 1457

Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Tylmanowej

Fot. UG Ochotnica Dolna

Gminie Ochotnica Dolna udało się znaleźć firmę, która zmodernizuje, rozbuduje i zwiększy przepustowość oczyszczalni ścieków w Tylmanowej. Koszt prac wyniesie prawie 8 milionów złotych.

Zakres prac obejmuje m.in. nadbudowę istniejącego reaktora biologicznego, budowę nowego reaktora biologicznego, budowę pompowni ścieków, budynku technicznego oraz drogi dojazdowej. Modernizacja obejmie zmianę technologii oczyszczania ścieków.

Gmina Ochotnica Dolna przekazała już plac budowy konsorcjum firm EKOSERVISPOL Sp. z o. o. Marian Sołtys i EKOSRVIS SLOVENSKO s.r.o. Peter Frank, które zajmie się realizacją inwestycji. Ma być gotowa w połowie przyszłego roku.

oprac. r/ UG Ochotnica Dolna
najnowsze informacje
komentarze
3gt20:36, 22 kwietnia 2019
a smród z całej tylmanowej dalej prosto w dunajec
bacus207:36, 18 kwietnia 2019
najładniejsze miejsce w tylmanowej zniszczone przez oczyszczalnie i smród z całej ochotnicy, kto do tego dopuscił
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij