Wtorek, 12 listopad 2019, Imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora
Nowy Targ i okolice
Rain
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Rain
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Rain
10°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 81
Rain
10°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 81
Rain
10°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Rain
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
06.05.2019, 09:40 | czytano: 4146

Stan rzek nadal wysoki, ale opada

Fot. Czytelnik

Po trwających kilka dni opadach deszczu, znacznie podniósł się stan wody w rzekach i potokach na Podhalu. Wczoraj Białka osiągnęła w stan ostrzegawczy, a Dunajec na wysokości Nowego Targu osiągnął poziom stanów wysokich.

Od rana nie pada i sytuacja unormowała się. Poziom wody nie rośnie, choć utrzymuje się w strefie stanów wysokich lub normalnych. Zauważalny jest niewielki spadek.

Prognozy mówią, że dziś będzie jeszcze padać śnieg i śnieg z deszczem, ale od wtorku przestanie.

Na zdjęciu powyżej Dunajec w Nowym Targu w niedzielę pod wieczór.

Tak wygląda dzisiaj:


r/
najnowsze informacje
komentarze
Wincek16:24, 6 maja 2019
słonka słonka słonka
pk13:02, 6 maja 2019
Po trwającej od 2015-2016 suszy takie opady to zbawienie.Wodą idzie do ziemi i szybko opada.Żeby potem zrobiło się cieplej to będzie super.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij