Wtorek, 26 maj 2020, Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny
Szczawnica i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Clouds
10°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 100
Clouds
10°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 88
Clouds
10°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
15.05.2019, 11:02 | czytano: 1863

W urzędzie dowiesz się o zanieczyszczeniu powietrza w mieście

Fot. Piotr Korczak

Od wczoraj na ścianie budynku urzędu miasta Zakopane wisi tablica informująca o aktualnym zanieczyszczeniu powietrza w Zakopanem.

Tablica wyświetla wyniki pomiaru dokonanego w Parku Miejskim im. J. Piłsudskiego. Prezentowana jest na niej aktualna temperatura oraz stężenia pyłu zawieszonego PM10 raz PM2,5.

pk/
najnowsze informacje
komentarze
maverick09:41, 19 maja 2019
Kiedy zainstalują przy każdej sieciówce próbkomaty, do których każdy mógłby z zakupioną żywnością podejść i zbadać ją na okoliczność obecności w niej toksycznych składników, takich jak rtęć, ołów, kadm, aluminium? Jeżeli taki próbkomat jest nierealny (bo pewno tak jest) to niech się sanepid zabierze do roboty i sam testuje każdy artykuł żywnościowy przed wystawieniem go do sprzedaży na półce w supermarkecie, a nie popisywanie się i harcowanie z tematem zastępczym, jakim jest zanieczyszczenie powietrza (my nie mamy w Polsce żadnego wpływu na to co robią w Chinach i Japonii czy nawet na Słowacji lub Węgrzech, my sobie tu możemy w nieskończoność badać radioaktywne skutki Fukushimy, ale nic to nam nie da, natomiast zabraniając sprzedaży żywności z toksynami i dioksynami poprawimy zdrowie polskiej populacji).
Smog16:26, 15 maja 2019
Najlepiej autem podjechać(smrodem) pare minut poszukać parkingu i odczytać,jak w niedziele do kościoła.
Zak14:58, 15 maja 2019
Super, gadanie i gadanie a działań zero. Poza tym pomiar powietrza w tym miejscu to śmiech na sali.
k11:12, 15 maja 2019
Kolejny eko-doradca się wykazał. I co? po powieszeniu tablicy smog zmalał?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij