Niedziela, 19 maj 2019, Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Rabka Zdrój i okolice
Rain
20°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 67
Rain
20°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 67
Rain
21°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 67
Rain
20°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 77
Rain
21°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 67
Rain
19°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 67
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
15.05.2019, 11:02 | czytano: 1244

W urzędzie dowiesz się o zanieczyszczeniu powietrza w mieście

Fot. Piotr Korczak

Od wczoraj na ścianie budynku urzędu miasta Zakopane wisi tablica informująca o aktualnym zanieczyszczeniu powietrza w Zakopanem.

Tablica wyświetla wyniki pomiaru dokonanego w Parku Miejskim im. J. Piłsudskiego. Prezentowana jest na niej aktualna temperatura oraz stężenia pyłu zawieszonego PM10 raz PM2,5.

pk/
najnowsze informacje
komentarze
maverick09:41, 19 maja 2019
Kiedy zainstalują przy każdej sieciówce próbkomaty, do których każdy mógłby z zakupioną żywnością podejść i zbadać ją na okoliczność obecności w niej toksycznych składników, takich jak rtęć, ołów, kadm, aluminium? Jeżeli taki próbkomat jest nierealny (bo pewno tak jest) to niech się sanepid zabierze do roboty i sam testuje każdy artykuł żywnościowy przed wystawieniem go do sprzedaży na półce w supermarkecie, a nie popisywanie się i harcowanie z tematem zastępczym, jakim jest zanieczyszczenie powietrza (my nie mamy w Polsce żadnego wpływu na to co robią w Chinach i Japonii czy nawet na Słowacji lub Węgrzech, my sobie tu możemy w nieskończoność badać radioaktywne skutki Fukushimy, ale nic to nam nie da, natomiast zabraniając sprzedaży żywności z toksynami i dioksynami poprawimy zdrowie polskiej populacji).
Smog16:26, 15 maja 2019
Najlepiej autem podjechać(smrodem) pare minut poszukać parkingu i odczytać,jak w niedziele do kościoła.
Zak14:58, 15 maja 2019
Super, gadanie i gadanie a działań zero. Poza tym pomiar powietrza w tym miejscu to śmiech na sali.
k11:12, 15 maja 2019
Kolejny eko-doradca się wykazał. I co? po powieszeniu tablicy smog zmalał?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij