Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Jabłonka i okolice
Rain
17°
Wiatr: 9.108 km/h Wilgotność: 96
Rain
17°
Wiatr: 9.036 km/h Wilgotność: 97
Rain
14°
Wiatr: 8.136 km/h Wilgotność: 96
Rain
15°
Wiatr: 6.516 km/h Wilgotność: 96
Clouds
15°
Wiatr: 6.408 km/h Wilgotność: 89
Rain
16°
Wiatr: 6.48 km/h Wilgotność: 97
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
27.06.2019, 10:43 | czytano: 3726

Błędne dane na stronie internetowej gminy

Na stronie internetowej Urzędu Gminy Czorsztyn widnieją nazwiska pracowników, którzy w urzędzie nie pracują już kilka lat. Informacje nie są aktualizowane, przez co mogą wprowadzać w błąd.

Na ostatniej sesji Rady Gminy Czorsztyn zwrócono uwagę na nieprawidłowy sposób prowadzenia strony internetowej gminy.

– Dla mnie to jest żenujące. Pani sekretarz jest u nas siódmy tydzień, a na stronie internetowej są tylko podstawowe dane. Na mój wniosek w kwietniu zmieniono nazwisko, bo jeszcze poprzednia pani sekretarz wisiała. W referacie finansowym są pracownicy, których nie ma już od dwóch lat. W tej chwili wychodzi na to, że obecna pani sekretarz niczym się nie zajmuje, bo na stronie nie ma żadnych informacji na ten temat. (…) Może należałoby tego pracownika, który się stroną zajmuje, zobowiązać do prowadzenia tej strony? Na pewno nie jest w żaden sposób aktualizowana – zaapelował jeden z radnych.

– Jak najbardziej trafna uwaga. Trzeba przyglądać się tej stronie. Rzeczywiście, jeżeli są stare dane, to trzeba to zmienić – zapewnił wójt Tadeusz Wach.

ao/
najnowsze informacje
komentarze
Bip16:29, 27 czerwca 2019
Tadek ma swoje zmartwienie z widokiem że Stylchyna na jezioro a nie jakiś tam internet. Tak na marginesie gdzie jest ostatnie oświadczenie majątkowe wójta na BIP
mieszkaniec16:17, 27 czerwca 2019
No jaki Pan taki kram.
spostrzegawczy13:31, 27 czerwca 2019
Ale cyrk! I tak właśnie pracuje się w gminach i w ogóle w budżetówce! Pracownicy widma. Gorzej jak wójt zamieni się w widmo.
sabotaż?13:30, 27 czerwca 2019
RODO kłania się nisko, incydent jak nic!!!, może to celowe czyjeś działanie i ktoś chce na tym zarobić???
piorytet13:16, 27 czerwca 2019
prostacja zagrywka Primitivo Waldemaro. Płot mi niszczo niszczo mi płot
maverick12:20, 27 czerwca 2019
Dopiero po pół roku wójt zreflektował się, że jednak trzeba przyglądnąć się tej stronie (niezłe jaja!!!).
Niestety to jest raczej typowe podejście urzędników: przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyliśmy radziecki, no to przeżyjemy też i ten cały internet z jego stronami internetowymi - oni po prostu przyjmują strategię na przeczekanie, ot taka efemeryda, którą nie ma co zprzątać sobie zbytnio głowy.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij