Sobota, 07 grudzień 2019, Imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona
Nowy Targ i okolice
Fog
-3°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Fog
-2°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Fog
-3°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-2°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Fog
-4°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Fog
-6°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Umiarkowana
28.06.2019, 11:19 | czytano: 5414

Zakopiańskim szpitalem nadal kierować będzie Regina Tokarz

zdj. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Ogłoszony przez starostwo powiatowe konkurs na dyrektora Szpitala Powiatowego im. dr. Tytusa Chałubińskiego wygrała dotychczasowa, wieloletnia dyrektor tej placówki - Regina Tokarz.

Do konkursu stanęło pięciu kandydatów.

- Komisja konkursowa przedstawiła zarządowi jednego kandydata, jako najlepszego i była to Regina Tokarz. Zarząd przyjął to rozstrzygnięcie - mówi wicestarosta tatrzański Jerzy Zacharko.

Regina Tokarz dyrektorem zakopiańskiego szpitala została w 2003 roku. Placówce groziła likwidacja. W ciągu kilku lat szpital został "wyprowadzony na prostą".

W kwietniu br. zakończył się termin umowy z dyrektor Tokarz. Władze powiatu - po podpisaniu aneksu - przedłużyły termin współpracy z nią do czasu rozstrzygnięcia ogłoszonego konkursu na stanowisko dyrektora.

Kolejna kadencja Reginy Tokarz jako dyrektora placówki rozpocznie się z początkiem lipca br. i potrwa pięć lat.

s/
najnowsze informacje
komentarze
Zdanie odrębne.21:51, 30 czerwca 2019
W całym szumie wokół Dyrekcji chodzi tylko o to by jak w wielu innych szpitalach lekarze i pielęgniarki zarabiali ile im się nie marzy i by obijali się w niebotycznej liczbie jedni o drugich, admintracja była dziadowska i zmarginalizowana, a pacjent pominięty a przede wszystkim w bilansie szpitala dług. W tych wspaniałych szpitalach gdzie tak jest, będą Was kroić na raty, dwa kaszaki oddzielne w miesięcznych terminach, a nie razem, i nie będą używać przy tym sączka, bo po co sączki dla pacjentów jak lekarze i pielęgniarki mogą zarobić więcej, pacjent niech ma bliznę. A jak napiszecie pismo do szpitala to zginie gdzieś na podłodze w administracji, bo po co komu szafa w szpitalnej administracji jak może być więcej zarabiających wedle życzeń lekarzy i pielęgniarek operujących na raty bez sączków.
do @blamaż i obłuda18:33, 29 czerwca 2019
Zgadzam się z tym, że Bąk utrzymuje status quo. Starych ludzi na stołkach trzyma + PZPR-owiec Zacharko zastępcą. Bąk wyprowadził w pole "Porozumienie Orła Białego", które chciało w powiecie zrobić porządek. Niestety ludzie się teraz dopiero zaczynają orientować o co tu chodzi,
Janek20:32, 28 czerwca 2019
rzygać się chce tym twierdzeniem że pani Tokarz uratowała szpital, każdy kowalski by tego dokonał zwalniając personal, przez takie działanie szpital sam się oddłużył. Życzę każdemu żeby do tego szpitala nie trafić .... bo różnie bywa.....
blamaż i obłuda połączone z oszustwem20:19, 28 czerwca 2019
Bąk nic nie zmienił . Zachował statusqwo. Jednym słowem miało być wiele zmian , a pozostało tak jak było. Przestaję wierzyć i słabemu Bakowi , jak i PIS-owi na tym terenie . Mają na pewno z głowy kolejne wybory na tym terenie . Bląmaż i oszustwo Bąka i PIS-u , całej prawicy .
Pola19:24, 28 czerwca 2019
Czyli nadal ta pani będzie zarabiać kokosy plus ogromna emerytura ...a skrojony personel będzie dalej pracował ponad siły i zarabiał grosze ....a może minister zdrowia nic nie wie co się dzieje w tej placówce gdzie zimą i latem szukają ratunku pacjenci z całej Polski ....a ten stołek zawdzięcza byłemu staroście i widać na układy nie ma rady
Lubelak NT18:29, 28 czerwca 2019
Zakopane kosztuje niewiecie, kto utrzyma biznes bez dodatkowej pracy he
Stolat16:47, 28 czerwca 2019
Machlojki machlojki i jeszcze raz machlojki
maverick16:39, 28 czerwca 2019
@ Wyborca:
Przykre i żałosne. Już nawet nie o większość Polaków chodzi, tylko o sprawiedliwe płace dla np. pracujących bardzo ciężko pielęgniarek. Ludzie wiedzą ile lekarze zarabiają, ludzie to wszystko widzą i kręcą z niesmakiem głowami.

@ Rentgen:
Znam przypadek lekarza który już jako emeryt musiał być dowożony na dyżur przez rodzinkę, bo już o własnych siłach za bardzo nie mógł ustać, w trakcie przyjęcia pacjenta zdarzało się że zasypiał. Coś jest głęboko nie tak z tymi lekarzami w Polsce, a z lekarzami emerytami w szczególności.
Wyborca13:11, 28 czerwca 2019
Ludzie.! Czyżby w Polsce nie było nikogo innego, kto mógłby pokierować Zakopiańskim Szpitalem.? A jak już nie będzie mogła ona pracować to pewnie trzeba będzie zlikwidować Zakopiański Szpital.? No bo tej nieprawdopodobnie trudnej pracy nikt poza nią nie potrafi wykonać.
Przecież obecna Pani Dyrektor to od dawna jest emerytką. Pobiera wysoką emeryturę i nieboptycznie wysoką pensję. Jak to się ma do zarobków znakomitej większości Polaków.?
rentgen*11:41, 28 czerwca 2019
Czy aby nie chodziło o to żeby Pani była/obecna dyrektor przeszła spokojnie na emeryture i mogla dale byc dyrektorem?

No cóż, póki będzie w Polsce takie prawo że można brać emeryturę i pracować to można z tego bezkarnie korzystać.Ot jaki kraj takie prawo
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij