Środa, 29 styczeń 2020, Imieniny: Franciszka, Zdzisława, Walerego
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-0°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
29.06.2019, 10:29 | czytano: 2773

Remiza pięknieje

Fot. Piotr Kuczaj

Przebudowa remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rdzawce wchodzi w ostatni etap. Z zewnątrz budynek jest gotowy - wykonana została elewacja, widnieje już logo OSP, są nowe okna, bramy, balkony.

Prace wykończeniowe trwają jeszcze wewnątrz. Obecnie robotnicy tynkują ściany, kładą płytki w łazienkach i innych pomieszczeniach. Gotowe są już instalacje i kotłownia.

Inwestycję na zlecenie Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju prowadzi firma "Zakład Instalacyjny C.O. Gaz, Wod. Kan. Usługi Budowlane Michał Świerkosz" z Makowa Podhalańskiego. Dzięki pracom, istniejąca remiza całkowicie zmieni swoje oblicze - zyska nowy wygląd i nową funkcjonalność dostosowaną do współczesnych potrzeb i standardów. Remiza będzie większa i wyższa. Ma być gotowa jesienią 2019 roku. Koszt prac to ponad 1,2 miliona złotych.

Źródło: UM Rabka-Zdrój, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
klio09:14, 30 czerwca 2019
Należy im się,to dobra drużyna i wiele młodych,oddanych strażaków.Można na nich polegać.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij