Poniedziałek, 24 luty 2020, Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
29.06.2019, 18:23 | czytano: 12428

Cztery osoby ranne w wypadku na zakopiance

Fot. Basia

W rejonie Skomielnej Białej, przy granicy z Naprawą, autobus zderzył się z samochodem osobowym. Zakopianka jest zablokowana.

Z pierwszych danych wynika, iż ranne zostały cztery osoby. Utrudnienia potrwają ok. 2 godz.

Fot. Czytelnik

s/
najnowsze informacje
komentarze
Smok12:56, 30 czerwca 2019
Z reguły winni są kierowcy osobówek Asekurant.
Nawet jak busiarz spowoduje kolizję/wypadek to prawdopodobnie nabuzowany, bo dopiero co go wyprzedziła pod górkę osobówka a w dół hamuje i zwalnia co zakręt. To w ogóle jest bardzo ciężki temat z tymi osobówkami. Ile to razy mnie na samym końcu dwupasmówki z lubnia dojeżdżali mistrzowie prostej po to tylko żebym zaraz na zjeździe w dół musiał 2x bardziej i mocniej hamować, bo przygłupy nie przewidziały, że z górki obsrają majty i będą hamowali do 40. To samo potem aż do Rabki: hamowanie pod górke, zwalnianie bez powodu tylko po to zeby auto cieżkie, które pod górke ma też ciężej musiało hamować za nim, redukować, rozpędzać się od nowa. Nauczcie się matoły w osobówkach, że jak już pod górke na prostej jesteście fifarafa to później z górki i po zakrętach też pasuje jechać.

W sumie to to samo jest na tej górze w klikuszowej, wielcy kozacy już na prostej u samej góry koło kościółka się chcą pozabijać żeby cie wyprzedzić, a za chwile z górki już hamowanie i pod górkę tam przy tej sołtysiej dolinie 60 na godzine a ty najlepiej busem czy ciężarówką to stań w miejscu i poczekaj aż bezmózgi odjadą żebyś mógł komfortowo jechać operując tylko gazem. TRAGEDIA.
Ciekawa blondyna co czeka na Alladyna09:34, 30 czerwca 2019
Mr Monsun ...prosze o szczegóły

Jak lekkiego zadrapania ? zeszedł tylko naskórek ? czy jak to tam ?

Jestem ciekawa
Monika bez Stanika09:13, 30 czerwca 2019
Zapowiada sie upalna niedziela .... wypadków bedzie wiecej bo nagrzane czaszki od upału naciskają na GAZ
Mr Monsun21:04, 29 czerwca 2019
Najnowsze informacje dotyczącego wypadku. Ranne zostały 4 osoby, 5-ta doznała lekkiego zadrapania lewego kolana.
Asekurant19:17, 29 czerwca 2019
Zgaduję, po zdjęciach wydaje mi się,że winny był kierowca osobówki.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij