Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Czarny Dunajec i okolice
Rain
17°
Wiatr: 7.956 km/h Wilgotność: 97
Rain
17°
Wiatr: 9.036 km/h Wilgotność: 97
Rain
13°
Wiatr: 8.28 km/h Wilgotność: 96
Rain
14°
Wiatr: 6.516 km/h Wilgotność: 96
Clouds
18°
Wiatr: 6.408 km/h Wilgotność: 89
Rain
11°
Wiatr: 5.688 km/h Wilgotność: 97
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
08.07.2019, 12:09 | czytano: 5023

Powstała nowa placówka opiekuńczo-wychowawcza

Fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

Z początkiem lipca rozpoczęła działalność nowa placówka opiekuńczo-wychowawcza typu socjalizacyjnego. Będzie ona prowadzona we Wróblówce przez Fundację Szczęśliwe Jutro.

Umowa pomiędzy powiatem nowotarskim i fundacją została uroczyście podpisana w dniu 5 lipca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Targu. Z ramienia powiatu nowotarskiego w spotkaniu uczestniczyli starosta Krzysztof Faber, wicestarosta Bogusław Waksmundzki, członek zarządu Karol Skrzypiec oraz skarbnik Joanna Gronkowska. Fundację Szczęśliwe Jutro reprezentowała prezes Krystyna Juraszek.

Zgodnie z umową, placówka może przyjąć 10 dzieci i młodzieży, a zatem będzie ona stanowić uzupełnienie wsparcia oferowanego przez powiat nowotarski dla dzieci, których sytuacja wymaga umieszczenia w pieczy zastępczej.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
wychowanek14:51, 10 lipca 2019
Przekręty były ...Pani prezes w sądach pracy sprawy przegrała .....Wiwat władze Nowego Targu jeszcze poznacie Tą społecznicę z jej świtą ........ciekawe czy tym dzieci będą paradować w czarnych sukienkach za karę ...nie zapomnijcie zapisać się na bal noworoczny i rzucić kasę na sierotki...może.będzie nowe auto i futerko
Adam Wołyński17:22, 8 lipca 2019
OOOOOOOO ale j.......a = hahahahaha
oburzony16:16, 8 lipca 2019
Czy ta Pani na zdjęciu, która ściska dłoń Starosty to była dyrektorka Domu Dziecka w Zakopanem? To skandal w biały dzień, aby nawiązywać współpracę z człowiekiem, który tak dużo złego zrobił dzieciom z DD w Z-nem. Ta Pani (wiedzą o tym władze Powiatu Tatrzańskiego) musiała się ewakuować z posady, żeby nie odpowiadać.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij