Wtorek, 26 maj 2020, Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 70
Clouds
10°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 70
Clouds
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 88
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 70
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
26.07.2019, 14:00 | czytano: 9851

Dyrektor szpitala zasłużył na nagrodę

Arch. Podhale24.pl

Tak uważa starosta Krzysztof Faber, który wraz z członkami zarządu powiatu przyznał dyrektorowi szpitala w Nowym Targu Markowi Wierzbie nagrodę roczną w wysokości 40 tys. zł.

Nagroda została mu przyznana za działalność w ubiegłym roku, a o jej przyznanie wnioskowała Rada Społeczna Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu. Zasiadają w niej burmistrzowie i wójtowie miasta i gmin powiatu nowotarskiego lub osoby przez nich delegowane.

Marek Wierzba jest doceniany przez władze powiatu. Nagrodę, do tej pory w wysokości ponad 30 tys. zł, otrzymywał rokrocznie. Tym razem zarząd docenił to, że dyrektor zbilansował działalność szpitala, kreuje pozytywny wizerunek placówki, wprowadza zmiany służące poprawie dostępności do usług szpitalnych i poprawie ich jakości, pozyskuje pieniądze z programów unijnych oraz prowadzi remonty i inwestycje.

W lutym władze powiatu przyznały dyrektorowi podwyżkę wynagrodzenia. Obecnie zarabia on 17 tysięcy złotych brutto. Dyrektor ma kontrakt menedżerski, dostaje stałą kwotę, bez "trzynastek" plus nagroda roczna, o której mowa.

r/
najnowsze informacje
komentarze
do wyborca17:10, 30 lipca 2019
i wszystko jasne. Sie należy!!!!!!
Wyborca12:42, 30 lipca 2019
Pan Marek Wierzba jest Radnym Województwa Małopolskiego i w tej Radzie należy do klubu radnych Prawo i Sprawiedliwość.
pacjent i mieszkaniec Raby Wyżnej11:21, 30 lipca 2019
głupie komentarze "oto PIS "
a od kiedy Faber to PIS ?
:):):) , oto stary układ z którym PIS możę co najwyżej walczyć.......
maverick11:19, 30 lipca 2019
@ z życia wzięte:
Jak taki kuśnierz, mechanik czy budowlaniec wraca o siódmej wieczór po 12 godzinach ciężkiej pracy do domu to też czuje się jak zombi. Jak taka pielęgniarka wraca o siódmej rano z nocnego dyżuru to też czuje się jak zombi (lekarz po północy kładzie się na dyżurze na parę godzin zwyczajnie spać, natomiast to pielęgniarki non stop czuwają przy chorych i non stop opiekują się nimi). Za jeden dyżur lekarz bierze około 5 tysięcy złotych. Mimo to bywają święta albo inne wolne od pracy dni kiedy nie można znaleźć żadnego lekarza na dyżur. Przy całej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy lekarzy, nie jest rozwiązaniem podnoszenie im zarobków w nieskończoność (jak będzie 10 tysięcy za jeden dyżur to coś to zmieni, tak?). To pokazuje jak niereformowalny jest ten system. Nie jestem lekarzem i ani przez jedną sekundę nie chciałbym i nie dałbym rady nim być, to jest trudna i wymagająca poświęceń praca. Mimo to jednak nie mogę oprzeć się wrażeniu, że lekarzom w tym szpitalu dobrze jest w tym systemie jaki jest, i że odczuwają że to dzięki dyrektorowi szpitala tak dobrze mają, że ich dyrektor tak wszystko im zawsze organizuje żeby jak najwięcej mogli zarobić, przy czym widzą że on sam ma śmieszne w porównaniu z nimi zarobki. No więc chcą co roku choć poprzez tą nagrodę 30 tysięcy jakoś mu się zrewanżować, co z kolei słusznie oburza całe społeczeństwo (no bo system jest do bani). Tak to odczuwam że to tak jest.
z życia wzięte09:59, 30 lipca 2019
do no cóż
A kto ci broni pracować przez 24 godz. 10 x w miesiącu??? Spróbuj i zobaczysz jak się człowiek wtedy czuje i ile ma z życia, jak wygląda życie rodzinne, gdy matki/ojca lekarza nie ma na okrągło w domu, a jak już jest to wygląda i czuje sie jak zombi Dyżur-czyli praca od godz. 15:00 do 7:00 następnego dnia, czyli praca PO godzinach. Każdy może podjąc drugą pracę i będzie zarabiał więcej. Można spróbować ile pociągnie-uwzględniając oczywiście pracę w weekendy i KAŻDE święta, kiedy wiĘkszośc ludzi ma wolne.
Majka09:57, 30 lipca 2019
Moim zdaniem powinien zapomnieć o nagrodzie i tak dostaje zbyt wysoką pensję .
Zbigniew Sięka14:27, 29 lipca 2019
Czy admin może /.../

Proszę się zwrócić do redakcji z tym pytaniem. Moderator.
Emilia12:25, 29 lipca 2019
A poradnia kardiologiczna w Szpitalu bez kardiologa bo mało zarabiał a premia dla dyrektora.To skandali wielkie świństwo.Rozwalić tę kastę już teraz nie czekać na wybory.
maverick09:10, 29 lipca 2019
@ kpt:
A na dobitkę jeszcze całym krajem rządził po jesiennych wyborach PiS - nowowybranym radnym powiatowym po prostu nie wolno było zawiązywać koalicji z pominięciem zwycięskiej partii, powinni byli odsunąć się od stanowisk i nalegać aby to jednak zwycięskie ugrupowanie podjęło się zadania tworzenia koalicji.

@ Zaszczepiony przeciwko obietnicom bez pokrycia:
Czy grałeś kiedykolwiek w karty, np. w brydża? Wyobraź sobie że twój partner ma na ręku króla pik (3 pkt) a jeden z Twoich oponentów asa pik (4 pkt), ale Ty się tym nie zrażasz i jakby nigdy nic licytujesz szlema w piki. W brydżu jest nawet coś takiego jak pytanie o asy (dopiero później o króle). Oczywiście as to jest zaledwie 10 procent wszystkich punktów w talii kart, a król to zaledwie 7,5 procenta - niby taka niewielka różnica, tam zaledwie dziesięć a tu u nas aż prawie osiem procent; nie nie, nie, tak się w brydża nie gra. Po prostu radni obecnej kadencji w powiecie przelicytowali, i kto inny (PiS) przejął grę i tnie lewy jedna za drugą, a wszystko idzie na konto obecnej koalicji w powiecie. Tak to niestety jest.Przeczytaj raz jeszcze nagłówek niniejszego artykułu: to obecny starosta i radni zarządu powiatu przyznali tę kontrowersyjną zdaniem wielu nagrodę, nie radni PiS.
Kpt19:26, 28 lipca 2019
@maverick ekspert fanatyk PiSu ,a prawda jest taka że krajem rządzi PiS i oni są odpowiedzialni za sytuację panującą w naszych szpitalach niestety ale układają się przy władzy i tyle.Gdyby mieli dobrą wolę to bez problemu ukrócili by nagradzanie za złą robotę.a tak tylko poklepują się PO plecach i ludzi szczują na swoich przeciwników .
Zaszczepiony Przeciwko Obietnicom Bez Pokrycia16:42, 28 lipca 2019
@maverick
Wynik wyborkw brzmiał - znacznie wiecej wyborcow nie poparlo pis niz poparło. AMEN
mm14:30, 28 lipca 2019
kółko wzajemnej adoracji PO rządzi nagroda za rozwalenie ginekologi i kardiologi ,ale udało się przed wyborami to i nagroda jest
Kuma13:22, 28 lipca 2019
do "dd123" Kaczyński kazałby zwrócić Wierzbie premię? to dlaczego ministrowie nie zwrócili, prezesi spółek państwowych zarabiają zawrotne kwoty, a ostatnio prezes Glapiński przyznał sobie ponad 500 tys, zł i co?
Beata11:16, 28 lipca 2019
Przykład idzie z góry . Te premie się porostu należą! !!!!!!!!!!!
BERTA09:18, 28 lipca 2019
o kurcze ale mamy układy w naszym mieście. Kolejna kadencja i kolejni kolesie na was trzeba CBS ... Jakimi jesteście patriotami, polakami , dlaczego okradacie podatników, nie zastanawia Was ,że kiedyś historia Was oceni, czy Wy naprawdę jesteście ludźmi wiary i sumienia.? Porażka Jak Panie Wierzba i Panie Faber czujecie się wobec tych co okradacie tak okradacie ,przecież pozyskiwanie funduszy europejskich to żadna łaska, to wsza praca i SŁUŻBA OJCZYŹNIE I LUDZIOM!!!!!!!!!!!!!!
maverick00:46, 28 lipca 2019
@ Zaszczepiony:
Wygrana oznacza najwyższy wynik a nie ponad 50% głosów. Członkowie PiS nie potrafili stworzyć koalicji, ponieważ członkom zarządu powiatu z poprzedniej kadencji bardziej podobało się utrzymanie status quo aniżeli uszanowanie werdyktu wyborców, a ten brzmiał: PiS ma tworzyć koalicję w powiecie nowotarskim.
nadzieja00:21, 28 lipca 2019
Dać 400.tysięcy .
Zaszczepiony Przeciwko Obietnicom Bez Pokrycia23:42, 27 lipca 2019
@macerick
Ty się nie znasz nie tylko na szczepionkach, ale również nie znasz się na matematyce i ordynacji wyborczej. Stąd wyraźne niedobory logiczne twoich wywodów.
Gdyby wyborcy tak jak piszesz, jednoznacznie opowiedzieli sie za pisem, to oznaczaloby, ze pis miał ponad 50% ważnych glosów i rządzilby w powiecie nie musząc wchodzic w koalicję. Skoro był jedna z partii, z ktorych żadna nie dostała bezwzglęnej większości głosów, to musiałby wejść z kimś w koalicję, żeby rządzić. A ponieważ czlonkowie pis nie potrafili tego zrobić , ponieważ o ile.pamietam, to rozmowom przewodzila pani, z ktoŕą nikt nie chce rozmawiać, bo i nie ma o czym, nie rządza. Taki system nosi nazwę demokracji.
Smok23:08, 27 lipca 2019
maverick, tu chodzi o władzy przyzwolenie, rozdawnictwo na każdym kroku, na każdym szczeblu...
nagroda dla wójta Ochotnicy Dolnej20:50, 27 lipca 2019
Powiało zgrozą z oświadczenia majątkowego obecnego wójta /.../

Wpis nie dotyczy tematu artykułu. Moderator.
no cóż19:01, 27 lipca 2019
grz3siu..policz sobie może co? 24h x 250zl jak chcą "lekarze" ginekologii. 10dyżurów i lekarz "wyrabia" tą premię ...a przypominam ci że to premia roczna... Więc zastanów się zanim coś palniesz...
odrobinka18:28, 27 lipca 2019
pan derektor jest tak zadowolony jakby już został nagrodzony
no cóż18:19, 27 lipca 2019
m....a...a czytanie ze zrozumieniem cię przerasta? I przez 8lat rządów POkemonów to w śpiączce byłaś?
Konrad17:51, 27 lipca 2019
40 tys złotych nagrody?!
GINEKOLOGIE CHCĄ LIKWIDOWAĆ BO KASY BRAKUJE NA FACHOWCÓW
A DYREKTOROWI JEST NA NAGRODE?!
Agnieszka16:03, 27 lipca 2019
Nie wiem doprawdy za co dostał tą nagrodę , przecież dostaje miesiąc w miesiąc wypłatę. Nie ogarniam tego 15 lipca zapisałam się do okulisty dr. Dyszaka i proszę sobie wyobrazić ze zarejestrowano mnie na najbliższy termin 21 lutego 2021r.
Lola15:44, 27 lipca 2019
Proszę się nie martwić. Faber, Skrzypiec i jeszcze kilku wdepnęli w bardzo kompromitującą sprawę. Wkrótce będzie o nich głośno.
maverick15:33, 27 lipca 2019
@ Zeb:
Jak to nikt nie chce z PiS-em? Wyborcy jednoznacznie wskazali na tę partię i to radni powiatowi z tego ugrupowania, jako zwycięzcy wyborów, powinni tworzyć koalicję, a nie że zawiązuje się koalicja z pominięciem PiS, bo staroście poprzedniej kadencji spodobało się rządzenie powiatem. Co to za argument o tym jak poszczególni radni PiS głosują, jeśli to nie oni decydują co, jak i kiedy będzie głosowane? Oni nie odpowiadają za nic, bo nie zostali dopuszczeni do zarządzania, wbrew woli wyborców. PiS to nie są moi pupile, jeśli "Podhale Spisz Orawa" wygra demokratyczne wybory to wtedy też będę sobie życzył aby ten werdykt wyborców uszanowano, a Ty będziesz mi wtedy wmawiał że "Podhale Spisz Orawa" to moi pupile.
zeb12:43, 27 lipca 2019
@maverick z PISem nikt nie chce bo ich w....ha i wchłonie obiecując gruszki na wierzbie :) Po drugie przyglądnij się głosowaniom w powiacie i zobacz jak twoi pupile często zgodnie głosują z swoimi przeciwnikami.Z resztą z jakiej listy do wyborów szedł Wierzba? Tak jak byś zapomniał RADNY DO SEJMIKU WOJEWÓDZKIEGO - małopolskie - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.
Grosze11:48, 27 lipca 2019
I co to niby jest 40 tys.? To bodaj dwie miesięczne pensje jednego z podległych lekarzy. To jaka to jest średnia pensja miesięczna lekarza na kontrakcie?
wk.....y11:43, 27 lipca 2019
Zastanawiam sie, jak jeszcze długo oni znaczy władza bedzie nas w ch... robić. Ja sie nie zgadzm na to, żeby Faber moja kase dawał dyrektorkowi, a wy? Moze zrobimy akcje wpisujac zdanie tu na portalu, ze sie na to nie zgadzamy. Ruszmy sie i zróbmy z tymi cwaniakami porządek
gazdaII10:51, 27 lipca 2019
wszyscy startowali z logo PIS i wierba i faber itp
maverick10:39, 27 lipca 2019
Przypominam wszystkim że szpital jest prowadzony przez starostwo, którym nie zarządza PiS, ponieważ po ostatnich wyborach lokalnych w zeszłym roku pomniejsze partyjki zawarły koalicję na przekór PiS-owi, który zdobył najwięcej głosów poparcia w wyborach, choć to on powinien był mieć pierwszeństwo w rozmowach o tworzeniu koalicji w naszym powiecie.

@ Ja:
Czytając Twój komentarz przez dłuższy czas nie zdawałem sobie sprawy że ironizujesz. Wszystko to co na początku piszesz sprawiało dla mnie wrażenie prawdziwości. Ja spokojnie mogę sobie wyobrazić jakiś ranking w którym ten szpital ma teraz najwięcej sław międzynarodowych - przecież nie znam kryteriów bycia lekarską sławą, możliwe dla mnie było że ten SOR jest najlepiej zorganizowany - może wszystkie inne SOR-y są jeszcze gorsze? Może inne szpitale mają jeszcze gorzej w personelem pomocniczym? - W tym kierunku podążały moje myśli i przypuszczenia czytając Twój komentarz. Ale o czym to świadczy? Ano o tym, że wszelkie ocenianie, a potem nagradzanie kogokolwiek za pracę czegoś takiego jak szpital jest pozbawione obiektywnych kryteriów, że można tak dobrać sobie kryteria żeby wybiórczo nagrodzić kogokolwiek za cokolwiek, jak się tylko ma taką ochotę.
Maksiu10:23, 27 lipca 2019
Brak kardiologów zapisów do poradni nie ma a Wierzbie należy się nagroda,ale za co ?Za bezradność i niemoc.Oj trzeba Piłsudskiego by was na zbity pysk powywalał.
Ziomek10:07, 27 lipca 2019
To co czytam to widzę ze niektórzy piszacy nie maja pojęcia kto rządzi w Starostwie Nowotarskim ale winny jest PIS
Ja09:43, 27 lipca 2019
To nagroda za najlepszy i najlepiej zorganizowany SOR w Polsce jest on przepełniony słynnymi miedzynarodowymi fachowcami oraz światowej sławy personelem pomocniczym a jak dołożyć do tego jeszcze gwiazdy NOCNEJ I ŚWIATECZNEJ OPIEKI to jest to powód do dumy tylko pewnie pan Dyrektor nie ma czasu zeby się temu przyglądać ale po tym widać jak dobrym jest gospodarzem. ŻENADA
Obserwator08:34, 27 lipca 2019
Przed wyborami PiSowi głosów to nie przysporzy...pazerność na każdym kroku, arogancja, buta, lekceważenie ludzi, nepotyzm , kolesiostwo ot i cała władza...nie byłem zwolennikiem Po a PiS ani tyle ale to co obecna władza wyczynia, jak przyznaje sobie nagrody(w zasadzie za to co robi bierze kasę) mając za nic pacjentów . W głowie się to nie mieści
oli08:11, 27 lipca 2019
Łatwo coś zbilansować i mieć duże nadwyżki jak się okroi personel albo obniży płacę.Dlaczego ci na wysokich stołkach sobie nie obniżą.
Gustek08:03, 27 lipca 2019
do Pis ależ mi r?żnica !Nalężą do tzw Solidarnej itd ale o tym nikt nie pamięta ! Sw?j swojemu daje a ludzie to pionki !Wstyd pan Wierzba w obecnej sytuacji winnien oddać pieniądze na rzecz szpitala i wziąść się do pracy!
avivat07:31, 27 lipca 2019
Jednym słowem towarzystwo wzajemnej adoracji. A tzw. Zarząd powiatu to jedna wielka fikcja w w tym kółeczku znajomków i znajomych.
dd123@07:02, 27 lipca 2019
Chłopcy bawią się w politykę, ale ktoś im na to pozwolił. I pomyśleć, że to my "wyborcy", niedawno na jesień zeszłego roku. Posprzątać będzie można dopiero za trzy lata. Zatem chłopaki jeszcze nabroją. Co do orientacji politycznej tych chłopców, PIS nie jest im potrzebny do takiej zabawy, gdyż na Podhalu jest zbyt słaby. Kaczyński kazał by to Wierzbie zwrócić.
maverick00:19, 27 lipca 2019
@ obiektywny & Smok & m....a:
Pamiętajcie że starostwem nowotarskim wcale nie zarządza PiS. Owszem, PiS wygrał w zeszłym roku wybory, miał najwięcej zwolenników i to ta partia powinna tworzyć koalicję. Tak się jednak nie stało, ponieważ pomniejsze partyjki wraz z politykami, którzy od kilku kadencji są w zarządzie powiatu i było im bardzo wygodnie na swoich stołkach z którymi nie chcieli się rozstawać, storpedowali PiS-owi możliwość rządzenia powiatem, pomimo że to PiS wygrało i miało pierwszeństwo w rozmowach o tworzeniu koalicji. Teraz ci politycy przyznali dyrektorowi szpitala niebotyczną, jak na polskie warunki, nagrodę, pomimo że jest to nagroda zupełnie niezrozumiała dla społeczeństwa, bo szpital nie funkcjonuje dobrze (co, oddajmy sprawiedliwie, nie jest z kolei winą dyrektora). To nie PiS rządzi starostwem, chociaż na tę partię wskazali w ostatnich wyborach wyborcy.
kasta23:25, 26 lipca 2019
No i po podwyżkach.
pis21:56, 26 lipca 2019
pan Wierzba ani pan faber nie są z pis
jacek21:46, 26 lipca 2019
dawaj dorzucić mu jeszcze 50 tys. a niech chłop ma
miseik20:49, 26 lipca 2019
A ludzie musza robić badania za swoje, żeby mogli przejśc zabieg. żenada
.19:22, 26 lipca 2019
A w tym samym czasie lekarz ma 200-300 zł na godzinę, pielęgniarka 14 a salowa minimalną krajową. Brawo
Prawda19:10, 26 lipca 2019
Stop złodziejskim urzędasom. Nie mana nich bata. Korwin już dawno by zrobił z nimi porządek. Mamy za dużo urzędasów i sami na siebie głosują kradnąc nasze pieniądze zgodnie z prawem. Wg sądu składki zus na emeryturę nie są nasze ino to podatek. Przeczytajcie wyrok sądu. Tfu i tak wygląda Polska,tfu
jacek19:07, 26 lipca 2019
A może chłop musi się podzielić?
popis19:02, 26 lipca 2019
ciekawe jakie nagrody przyznała sobie rada społeczna sukces jest na sekcje zwłok nie musi pacjent czekać kolejek brak
Aga17:52, 26 lipca 2019
Coś niebywałego
Były wyborca PiS17:47, 26 lipca 2019
No proszę macie PiS im się należy,a nauczyciele czy lekarze to nieroby,Wermacht Broniarza itd...
Zdolowana16:34, 26 lipca 2019
A są jeszcze trzynastki w szpitalu, chyba żeza
BACIkOWE
Ja na to robię cały rok, posta do nieba
Moje życie straciło sens
Kazik16:30, 26 lipca 2019
najlepiej pracuje SOR bo czaka się tam kilka godzin. No chyba że karetka to tylko godzinę czasem dwie. Gratulacje, powinien dostać tytuł mistrza Europy w czajeniu się na SOrze.
????16:26, 26 lipca 2019
ale jaja, ale jaja, paskudny mamy klimat. wejscie do szpitala jest takie ze trzeba uwazac zeby zebow nie wybic a ten ci tu nagrode dostaje. strasznie mi tu cos smierdzi. trzeba Ziobrowi napisac ze przez tych Faberów, Wierzbów to ludzie nie beda na pis glosować. ciekawe na jakich zasadach ta apteka znowu działa.
eliza16:14, 26 lipca 2019
No oczywiście, że zasłużył...zaraz zamknie ginekologię, z anestezją też kolorowo nie jest, ale zasłużył, jak nikt. Do kardiologa się czeka 8 miesięcy, do okulisty jeszcze dłużej, ale zasłużył. Mam nadzieję, że ich za te nagrody rozliczą. I jego też. Buta i arogancja.
Mombasa Asad15:11, 26 lipca 2019
Ej... coś tu jest nie tak. Ja w nagrodę dostałem wypowiedzenie
Chory15:03, 26 lipca 2019
Chyba mnie ślak trafi.
fan politycznej propagandy15:01, 26 lipca 2019
tak ludzie, tak się bawią za wasze pieniądze!
ale co z tego, wy macie przecież 500+, macie dodatkową emeryturę, macie podwyżkę pensji co pół roku...
a za waszymi plecami idzie wszystko w górę!
ZUZ od nowego roku 1500 zł, ceny w sklepach to jakiś kosmos, przyznają sobie nagrody w milionach, a wam każą pracować za najniższą krajową, wmawiając wam że nie da się wam podnieść pensji, bo świat by się zatrzymał!
nigdy w Polsce nie będzie lepiej, bo Polacy nie potrafią walczyć o swoje!
zniewoleni przez system!!!

emerytom nie podniesiemy emerytur, bo brakuje pieniędzy, i to obciążenie dla budżetu... a za chwilę, cyk, 1milion złotych nagrody dla pana X,
nie ma na podwyżkę dla górników i lekarzy, a za chwileczkę, cyk, premia dla pana ministra X...

a wy ludzie, siedzicie w domach i z członkami rodzin czasami toczycie wojny o PiS i PO!!!

Pis i PO to jedno zło, to system, który na przemian wymienia się władzą i grabi was jak tylko może!!!

ludzie są coraz głupsi, a głupim narodem łatwiej się rządzi...
Wyborca14:55, 26 lipca 2019
Toż to prawdziwy geniusz.! Bo oprócz bycia Dyrektorem Szpitala jest jeszcze Radnym Województwa Małopolskiego. Pewnie na bycie Radnym Wojewódzkim trzeba poświęcić przynajmniej jeden dzień roboczy w tygodniu. No a w pozostałe cztery dni robocze jest Dyrektorem., ,który ma takie wyniki w pracy, że konieczna jest nagroda. Jestem pod wrażeniem.!
kolega dr.14:50, 26 lipca 2019
Hubert , trzymaj sie, wszyscy koledzy popierają cię w postulacie podwyżki do 150 zł /h na kontrakcie. Dzięki tobie ruszy lawina żądań podwyżek z innych oddziałów i w końcu Marek Wierzba zostanie pozbawiony stołka dyrektora.
grz3siu14:49, 26 lipca 2019
Kurcze, nie chodzi o ugrupowanie partyjne lecz o to jak aktualnie się mają sprawy szpitala. Jeżeli bilans jest mocno dodatni to nie widzę przeszkód w rozdawaniu nagród.. Ale opamiętajcie się! Szpital boryka się z wieloma sprawami - choćby oddziału ginekologii gdzie nie chcą lekarzom podnieść wynagrodzenia. A tu premia dla jednego który siedzi, w stołek pi*rdzi i pieniądze bierze. Honorowo mógłby chociaż zrezygnować z tej premii..
nikomu nie dogodzi totalnej14:46, 26 lipca 2019
parodia
obiektwyny14:38, 26 lipca 2019
oto PIS
Smok14:25, 26 lipca 2019
macie swój PiS
m....a14:19, 26 lipca 2019
państwo PIS..... przyznaja sobie wzajemnie nagrody i premie bo '" im się to poprostu należy"
MAK14:15, 26 lipca 2019
Ale jaja o kurde kto jak kto swój swojego nie skrzywdzi !!!!!!!!!!!!!
Obserwator14:04, 26 lipca 2019
Nie wierzę, to chyba sen...zły sen
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij