Środa, 05 sierpień 2020, Imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Clouds
17°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Clouds
16°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Clouds
19°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 68
Clouds
17°
Wiatr: 7.596 km/h Wilgotność: 90
Clouds
17°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
08.08.2019, 19:41 | czytano: 4340

Kolarze dojechali (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

Przed godz. 19 kolarze Tour de Pologne dojechali ma metę w Kościelisku. W pierwszym podhalańskim etapie wyścigu triumfował Duńczyk Jonas Vingegaard, który dzięki wygranej został nowym liderem klasyfikacji generalnej. Najlepszy z Polaków Rafał Majka przyjechał na metę na 5 miejscu.

Trasa wyścigu prowadziła z Zakopanego do Kościeliska, a jej trzonem było pięć prawie 30-kilometrowych górskich pętli prowadzących m.in. przez Ratułów, Ciche i Ząb.

Już na początku wyścigu z rywalizacji wycofał się dotychczasowy lider Niemiec Pascal Ackermann. Rafał Majka w klasyfikacji generalnej jest 9. i nadal ma szanse na podium.

W piątek rywalizacja przenosi się do Bukowiny Tatrzańskiej.

r/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
kolarz amator10:40, 9 sierpnia 2019
Cieszmy się, że mamy taką imprezę na Podhalu. Te kilka chwil utrudnień (może i 2 godz. dla niektórych) jest do przeżycia. Nie da się zorganizować takiej imprezy bez utrudnień dla innych. Patrząc jednak na ilość zadowolonych przy trasie - warto było ;-)
chrobokwtrowiebucy10:04, 9 sierpnia 2019
te dziewczyny to szybkie muszą być ze na pudle stoją.
Czerwienianin10:02, 9 sierpnia 2019
przez Ratułów, Ciche i Ząb. - chyba ktoś nie zna podhala. Kto tam wpisałeł Ciche ( proszę popatrzeć przed publikacją czy jest dobrze a nie głupoty )
Czerwienne powinno być
Sonia07:05, 9 sierpnia 2019
Fajnie, że ktoś ma pasję i się realizuje. Nie fajne jest, że inni muszą przez to cierpieć. Żeby dojechać do pracy musiałam wyjechać z domu ponad 2godz wcześniej by się nie spóźnić. Następnie przez te 2godz włóczyłam się bez celu i marnowałam swój cenny czas, który mogłam poświęcić rodzinie. Moje przyjemności i uprawianie
sportu nikomu nie robi krzywdy, więc jestem na NIE wszelkim utrudnieniom w ruchu spowodowanym takimi pierdołami
Władek21:31, 8 sierpnia 2019
Przez tych kolarzy to same kłopoty są problemy z dojazdem lepiej niech wracają do domu..ktoś powinien ponieść konsekwencje za zamknięcia drog na tyle godzin przecież nie da się do pracy dojechać ani do lekarza
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij