Poniedziałek, 10 sierpień 2020, Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca
Szczawnica i okolice
Clouds
28°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 44
Clouds
29°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 44
Clouds
27°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 44
Clouds
27°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 47
Clouds
27°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 44
Clouds
26°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 44
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
11.08.2019, 12:11 | czytano: 5161

Radny urażony zachowaniem wiceburmistrz Nowego Targu. Poszło o ... przenośną toaletę

zdj. Podhale24

NOWY TARG. - Zdarza się kolejny raz, że pani burmistrz pozwala sobie na osobiste wycieczki pod moim adresem - skarżył się podczas sesji Michał Glonek. Radny zapowiedział, że "w ciągu kilku dni" do Komisji skarg, wniosków i petycji wpłynie jego pismo, w którym domaga się zajęcia stanowiska odnośnie bezczynności burmistrza i "chronienia osoby pani burmistrz". Mija drugi tydzień - a skargi nie ma.

Pod koniec lipcowej sesji wygłosił przemowę, w której nawiązał do jednego z posiedzeń Komisji Komunalnej. - W związku z nieprzyjemną sytuacją, która miała miejsca na komisji, chciałem poinformować, że po raz kolejny czuję się obrażany przez panią burmistrz. Poprzedni swój wniosek-skargę złożyłem na ręce pana burmistrza i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Ponieważ zdarza się kolejny raz, że pani burmistrz pozwala sobie na osobiste wycieczki pod moim adresem - informuje, że składam skargę do komisji. Pismo wpłynie w ciągu kilku dni. Chciałbym, żeby komisja zajęła się bezczynnością burmistrza w tej sprawie i chronieniem osoby pani burmistrz. Pani tak jest zacietrzewiona w dyskusji, że podważa budżet obywatelski i podważa ustalenia pracowników urzędu, a nawet burmistrza. Ja rozumiem, że to tak naprawdę pani wiceburmistrz tu rządzi, ale musimy trzymać się zasad - mówił, po czym przemierzył salę obrad, podszedł do Joanny Iskrzyńskiej-Steg ze słowami: - Wręczę pani notatkę podpisaną przez pana burmistrza, a kontynuacja będzie na komisji skarg.

Sprawa dotyczy wymiany zdań na Komisji komunalnej, podczas której mowa była o parkingu na Oleksówkach. Zagospodarowanie tego terenu to jedno z przyjętych do realizacji zadań zgłoszonych do ubiegłorocznego budżetu obywatelskiego. Projekt pt. "...Chodźcie na Turbacz... z Nowego Targu" zakłada budowę zaplecza turystycznego w Gorce. Koszt to ok. 141,5 tys zł. Wydział Funduszy Pomocowych i Inwestycji, który nadzoruje wykonanie zadania wyjaśnia, iż chodzi o uporządkowanie terenu, postawienie tam obiektów małej architektury, siłowni. Jak mówią pracownicy wydziału - "projekt wciąż jest na etapie projektu, trwają konsultacje". Na razie stanął tam toi toi.

Okoliczności sprzeczki wyjaśnia wiceburmistrz. - Sprawa postawienia tam toalety faktycznie została ustalona wcześniej. Nie podważałam tej decyzji, tylko zapytałam czy to jest dobry pomysł, bo to miejsce ustronne. Miałam w pamięci to, że stojący na tzw. miasteczku komunikacyjnym - toi toi, co rusz jest przewracany. Powtarzają się tam akty wandalizmu. Parking na Oleksówkach nie jest monitorowany i tylko to miałam na uwadze, że miejsce nie jest pilnowane i mogą tam też zdarzać się nieprzyjemne incydenty - tłumaczy Joanna Iskrzyńska-Steg.

s/
najnowsze informacje
komentarze
Wyborca14:46, 13 sierpnia 2019
Panie Radny byłem Pana wyborcom myślałem, że pana pokrzywdzono w Radzie i udowodni Pan swoją rację w sadzie, a tu chodzą słuchy po mieście, że Pan do sądu się spóźnił ze złożeniem wniosku, gdzie pan znalazł takich doradców? Proszę podać namiary, żeby ich omijać zdaleka. Zawiodłem się na Panu.
Molier13:00, 13 sierpnia 2019
>Nowo Tarzan
>Agusia
>Do @molier

Sam nie wiem czy śmiać się, czy płakać, lecz jak widać nawet duże litery i spowolnione tempo pisania nie pomogło.
Zrozumieć na pewno się tego nie da, bo ja o wozie, a Wy o kozie.

Musicie jednak postarać się bardziej, bo Was zwolnią z roboty!
Nie dlatego, że nie chcecie pojąć czym są zasady ludzi działających z klasą, ale z powodu kiepskiej inicjatywy w budowaniu miejskich intryg oraz dyskredytowaniu myślących niezależnie. W tym względzie wywody Wasze raczej nieskomplikowane i proste. Choć proste, to określenie zbyt górnolotne do stanu rzeczy - in extenso.

I nie trudno o pomyłkę z prostackim, jak pokazówki odczytywane z kartki przez dukających radnych w obronie z góry założonych przez biuro polityczne tez, bez podania argumentów. Mówię, bo chcę i chcę, bo muszę udawać, że coś robię.

Brrr, proponuję dla higieny własnej i oblicza Miasta nie schodzić do tego poziomu. Na pewnych stanowiskach też to nie przystoi, bo śmieszy i kompromituje.

A na dnie tego mułu i tak nie odnajdziecie Glonka, którego usilnie chcecie tam wdeptać. I wcale nie jestem obrońcą tego, czy innego radnego.
Jestem zwykłym mieszkańcem, z politowaniem patrzącym na nieudolność budowania relacji pomiędzy ludźmi, wykorzystania ich energii, pomysłów, wiedzy.
Wisienką na tym torcie pięknie udekorowanym sztucznymi słodzikami jest rozmijanie się z osiąganiem założonych celów. Krojonych według impulsów lub kaprysów włodarzy.
Żadna też Merilyn Monroe z niego raczej nie wyskoczy, ani żaden Dżin nie spełni pobożnych życzeń. To widać, słychać i czuć.

Wracając także pamięcią do niedalekiej przeszłości dyżurną "czarownicą" do polowań była inna radna. Śmiechu mieliście co nie miara... Teraz tych krnąbrnych jest więcej, na szczęście, i trudno się Wam zdecydować kogo upokorzyć bardziej lub w pierwszej kolejności
(upss, tak się jakoś dają rozgrywać, a szkoda). Zresztą najlepszą umiejętnością jaką opanowała obecna ekipa jest manipulowanie faktami, nieodpowiadanie na bezpośrednie proste pytania i jeden wielki bełkot w pisemnych komentarzach Burmistrza w odpowiedzi na interpelacje, i raczej to nie są odpowiedzi! tylko figury retoryczno-prawne pełnych inwektyw, kosmicznych odniesień, gry słów. A choć trochę klasy chciałoby się wymagać!

A na tym dnie, tego dna - et consortes, są tylko marne odbicia kompleksów i strach przed utratą iluzji władzy. I już na koniec, bo dalszej polemiki nie będzie, puenta z Gombrowicza:
"Koniec i bomba, a kto czytał ten trąba".
Łukasz21:09, 12 sierpnia 2019
Do prezes_niech ona zostawi nas.I odejdzie.
TOI TOI19:37, 12 sierpnia 2019
Jaki problem macie zacz
Pojawił się w lesie sracz
Po co ciągnąć tego boja
Temat wielki o toi toja ?
Jak wandala tu zobaczę
Co wywraca takie sracze
Niech zawartość tych sła
wojek Ma na sobie durny
gnojek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prezes15:25, 12 sierpnia 2019
Zostawcie Panią Joannę
Doklejgrzywka11:40, 12 sierpnia 2019
JIS do perfekcji opanowała dwie rzeczy. Ataki personalne i intrygi.
***11:15, 12 sierpnia 2019
Osobiste wycieczki to ulubiony sport Pani vice, zgarnęła oj inkluzif i używa ile wlezie.
@Molier11:11, 12 sierpnia 2019
Komentarze w punkt! Przywracasz wiarę w poziom intelektualny Nowotarżan.
Radek09:12, 12 sierpnia 2019
JIS do wylotki.Skandal zeby ktos taki byl vice.Ludzie przeciez ona nawet zdania nie umie poprawnie zlożyc.Gwiazda ze swoją świtą.Nie mowiac juz ze zrobila z urzędu poligon.Przestawia ,przenosi...co za baba!!!A idz ty sie przenieś gdziekolwiek byle bys miastem nie rzadzila.
Jańcio06:46, 12 sierpnia 2019
Nasza władza jest jak ten tojtoj samotny
ż00:59, 12 sierpnia 2019
Krępujące jest oglądanie kolejnych przykładów i dowodów na to, jakiego formatu ludzie zostają radnymi.
Drużyna aa00:07, 12 sierpnia 2019
Panie Michale G kablówka pana rozjeździe i zostaną zapuszkowane śledzie
Sum00:05, 12 sierpnia 2019
@ rycerze moi, co od Joanny się dwoi i troi. No niczyim, bo mam własny biznes i kręgosłup moralny i nie muszę słucha twojej królowej.
wierszem pisane22:35, 11 sierpnia 2019
Tak się skupił na atakach
że zapomniał Pan o faktach
oświadczenia w terminie nie złożył
i jak długi się wyłożył
Teraz tylko atakuje
a nas to strasznie irytuje
zamiast trochu negocjować
zaczął strasznie atakować
nie przejmuje się językiem
tylko plecie polemikę
uprawiając w tym lirykę
ekwiwalent22:14, 11 sierpnia 2019
Michał płacą Ci od komentarza czy co miesiąc i nagroda?
ech22:11, 11 sierpnia 2019
No i jak wy bidule możecie cokolwiek zrozumieć.....
pejsy21:49, 11 sierpnia 2019
Arku czy rozumisz Joannaę?
Obiektywna21:48, 11 sierpnia 2019
Naszej pani vice burmistrz najlepiej czuje się na balach , zabawach ,koncertach jest tak zapracowana ,że nawet nie wykorzystała urlopu ,żyje od imprezy do imprezy.Po Jarmarku zakończenie lata itp i tde....
brw21:39, 11 sierpnia 2019
Ale problemy, ja nie mogę, żal ...
Goliat21:14, 11 sierpnia 2019
Aśke znam lata i akurat jadem to ona nie tryska Panowie. A że babka ma jaja to już inna sprawa ja jej tam kibicuję bo ona z uśmiechem bierze Was moje drogue Pytony i Boe
Maryla i inni21:05, 11 sierpnia 2019
Nie chcemy Joanny jesli Burmistrz tak jest za nią niech tez odejdzie.Facet bez swojego zdania !Zabieraj tych swoich kolesi i wara z wladania miastem.Mamy dosc.!!!!
Renia21:02, 11 sierpnia 2019
Pani Steg do dymisji!!!!!koniec teatrzyku.To nasze miasto nie jej podworko!!!
Glonojad20:55, 11 sierpnia 2019
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść nie pokonanym" ups za późno
Nowo Tarzan20:46, 11 sierpnia 2019
Wierszyk z dedykacją dla @moiler_glonek
Jest taka jedna Zosia,
Nazwano ją Zosia Samosia,
Bo wszystko
?Sama! sama! sama!?
Ważna mi dama!
Wszystko sama lepiej wie,
Wszystko sama robić chce,
Dla niej szkoła, książka, mama
Nic nie znaczą ? wszystko sama!
Zjadła wszystkie rozumy,
Więc co jej po rozumie?
Uczyć się nie chce ? bo po co,
Gdy sama wszystko umie?

A jak zapytać Zosi:
? Ile jest dwa i dwa?
? Osiem!
? A kto był Kopernik?
? Król!
? A co nam Śląsk daje?
? Sól!
? A gdzie leży Kraków?
? Nad Wartą!
? A uczyć się warto?
? Nie warto!

Bo ja sama wszystko wiem
I śniadanie sama zjem,
I samochód sama zrobię,
I z wszystkim poradzę sobie!
Kto by się tam uczył, pytał,
Dowiadywał się i czytał,
Kto by sobie głowę łamał,
Kiedy mogę sama, sama!
? Toś ty taka mądra dama?
A kto głupi jest?
? Ja sama!

Julian Tuwim
Do @wstążka20:41, 11 sierpnia 2019
Co masz do kibiców?
Agusia20:38, 11 sierpnia 2019
Panie moiler glonek
Agusia20:37, 11 sierpnia 2019
Republikę bananów to moilier chciał zrobić na długiej polanie ale się nie udało bo się wszędzie spóźnia
wstążka20:24, 11 sierpnia 2019
Maria to Arek - kibic? No bo to nie level Joanny
f1619:46, 11 sierpnia 2019
No bo ona nie rozumie co się do niej mówi. Więc atakuje jak żmija. Tryska jadem na oślep. A wystarczy kulturalnie i wprost odpowiedzieć na zadane pytanie.
Do @molier19:45, 11 sierpnia 2019
Moilier to Pan Glonek, zdarzenia i tekst oraz cała reszta nie trudno dopasować
Maria19:03, 11 sierpnia 2019
Biedny ten Radny Glonek interesy ponad wszystko po trupach do celu
Śrut18:45, 11 sierpnia 2019
Skandaliczne zachowanie Joanny Iskrzyńskiej Steg. Radny o kozie ona o wozie. Jakby nie rozumiała pytania. Panie Watycha oczekujemy dymisji JIS jeden zastępca wystarczy.
hohohhoo17:48, 11 sierpnia 2019
Jaki się z nagła zrobił aktywny pan Glonek. Niech odda mandat bo i tak go stracił - i skończy te teatralne zagrywki.
Nowo Tarzan17:39, 11 sierpnia 2019
Artykuły na takie tematy świadczą o tym, że w Mieście chyba nie ma żadnych problemów. Ludzie zacznijcie myśleć i szanujmy się
Molier17:27, 11 sierpnia 2019
Na marginesie powtarzam jeszcze raz, pisząc powoli i dużymi literami - to nie Glonek jest tutaj problemem, bo się czepia, bo ma wątpliwości, bo proponuje może lepsze i mądrzejsze pomysły, bo widzi miasto w szerszej perspektywie, bo w końcu ma prawo pytać o wszystko co dotyczy przyszłości Nowego Targu?

Otóż problem jest gdzie indziej i nie da się go już teraz, po pięciu latach radosnej twórczości od przypadku do przypadku, od eksperymentu do eksperymentu, od imprezy do imprezy zagłuszyć czczą gadaniną o skarpetkach Glonka, albo o jego oświadczeniu (późno, ale jednak złożonego, w przeciwieństwie do innych przypadków, np. jawnego zatajenia własnych dochodów przez ikonę cnót i podziękowań, w osobie radnej Drąg-Iłędy. Ale to drobiazg i pewnie nie ten kaliber polityczny.

Problemem zatem jest wyłącznie w stylu rządzenia ekipy Watychy, braku samorządowych kompetencji (co w żadnym wypadku nie jest równoznaczne ze zdobytym wykształceniem, jak ktoś tutaj sugeruje), oraz form odnoszenia się zarówno do ludzi, jak i prezentowanych przez niepokornych radnych problemów do rozwiązania. Tego jednak najwyraźniej nie chcą, lub nie potrafią zrozumieć wszyscy piszący tutaj najemnicy rozdanych stanowisk, interesików lub układów.

Taka nowotarska, swojska republika bananowa.
Rycerze moi17:09, 11 sierpnia 2019
Sum ciekawe czyim stańczykiem jesteś skoro tak wbijasz ten kij w mrowisko zazdrośnie
Sum16:36, 11 sierpnia 2019
Jutro ruszą do kompów mrówki Joanny z kablówi i urzędu. Będą pisać o swojej królowej i lepić mrowisko sukcesu.
gosc niedzielny15:55, 11 sierpnia 2019
Jaki Glonek taki toj to no juz nie macie się w czym w tym mieście zajmować no temat na niedzielę niczym kazanie, Qvo Vadis Nowy Targ ???? Glonek jako radny do roboty a nie głupoty od rana w niedzielę
celinko ty wiesz?15:49, 11 sierpnia 2019
Celinka tak odchodzą wysoce kwalifikowane osoby po prostu same miody cuda i orzeszki, a że opozycja w zmowie z Bakalarzową, starosta i resztą świty im znajduje stołki ciepłe to już inna sprawa. Niestety niektórzy w tym mieście nie mają skrupułów i zatrudniają nawet swoje własne dziecii na stanowiskach kierowniczych wystarczy przejść się do sanepidu... i na to jest przyzwolenie.
szach mat15:42, 11 sierpnia 2019
To się Michał zachowuje
wiek mu chyba już podryguje
urażony niczym lala
bo mu kariera nie wypala
chodzi chodzi intryguje
wszystkich nas to irytuje
weź się radny do roboty
i pokaż swej diety poty
zrób coś w końcu pożytecznego
a nie bezużytecznego
pokaz nam coś my głosowali
żeśmy dobrze wybrali
bo na razie to są mrzonki
niczym szachów białe pionki
avivat15:34, 11 sierpnia 2019
~do Molier
Jesteś boski! Zgadzam się z Tobą w 100%.
cogito ergo sum15:31, 11 sierpnia 2019
Michał wiesz co wykaż się choć raz poprawnym zachowaniem i zamiast na kazdej sesji wszczynać awantury postaw sam toj toja, zrób coś dla tego miasta bo ostatnio mam wrażenie że nasze podatki idą na twoje awantury przestaje mnie to śmieszyć a niestety wydaje mi się również że to Ty robisz sobie prywatne wycieczki... a nie inni po Tobie
spostrzegawczy15:31, 11 sierpnia 2019
Jak widać pani v-ce jest osobą wysoce konfliktową, która już nie pierwszy raz doprowadza do być może rozprawy sądowej.
Celinka15:27, 11 sierpnia 2019
Mam nadzieję ze juz niedlugo Pani Steg i jej cała watacha opuszczą rządy i urzad miasta bo narazie to go opuszczaja tylko dobrzy pracownicy.chyba powinno byc odwrotnie.
Sum15:17, 11 sierpnia 2019
Molier! Dobry Twój wpis. Ja tylko dodam, że pamiętam jak kilka lat temu na głośnej w mediach komisji kultury pan Leszek atakował ówczesną dyrektorkę Moku za Panią Annę prowadząca jarmark podhalański za słownictwo czy sprośne żarty. Czy to ta sama pani Anna na tegorocznym jarmarku? Ciekawe czy po resocjalizacji i czy mieszczanin Leszek nie będzie już oburzony poziomem owej pani. Pan Leszek siedzi koło dziękującej pani radnej więc sam przechodzi metamorfozę.
Rycerze moi15:15, 11 sierpnia 2019
Ja z racji tego że jestem kobietą staje murem za Panią wiceburmistrz. Niestety Panom bardzo nie podoba się gdy kobiety mają więcej do powiedzenia niż oni sami, nie podoba się Panom że kobiety bywają lepiej wykształcone niż oni sami, a już najbardziej Panom nie podoba się jak już kobiety zajmują wysokie stanowiska a nie oni. Wtedy wylewają swoje urażone ego z falą hejtu na daną księżniczkę i niestety obserwuje jako kobieta tą całą politykę po nowotarskiemu i widzę, że nasi Panowie nie potrafią z honorem ze sceny zejść co chwile absurdalne pytanie jak nie o lible to o koszty, sorry Panowie ale nas kobiety to naprawdę już śmieszy bądźcie mężni jak rycerze za czasów króla Artura i dzielnie brońcie swój gród i kobiety!
teeee15:07, 11 sierpnia 2019
Taaa 4 x80 cm kantówka wbita do podłoża lub zabetonowana i po sprawie
Za pytanie15:05, 11 sierpnia 2019
Ten cały Glonek zachowuje się gorzej niż niemowlak nie może przeżyć że przeszedł na ciemną stronę mocy i nie rządzi aje tak to jest Michale jak się zmienia komitety wyborcze jak chorągiewka...teraz płacz i kwilenie a tu trzeba mieć honor bo prawo jest dla wszystkich równe nie ma Pan żadnych forów jak każdy i broni Pan tylko swoich prywatnych biznesiw niech mi Pan odpowie co Pan zrobił dla miasta tak naprawdę?
turysta15:04, 11 sierpnia 2019
Najwyraźniej "inteligentnym inaczej" przeszkadza Pani Burmistrz i Pan Radny Pustówka
Widz ntvk14:40, 11 sierpnia 2019
Zostawcie Joannę. Ona jest mądrą i uzdolnioną osobą. Zna się na wielu rzeczach bo dużo czyta książek. Jest wszestronna i mądra.
taaaaa14:36, 11 sierpnia 2019
przymocować toj-toja... a jak będzie wtedy opróżniany? Normalni jesteście?
gość14:09, 11 sierpnia 2019
@abc
Pani Burmistrz widzi ten problem. Cóż z tego jak inni nie widzą?
wojtek14:06, 11 sierpnia 2019
wystarczy przymocować do podłoża i po problemie ale niestety to dla p.Steg za dużo
Molier13:13, 11 sierpnia 2019
Obecna władza niestety robi co chce, kiedy chce i jak chce nie mając żadnych zahamowań, że robi niewłaściwie. Ale sprawa jest stara, teraz tylko na statusie rozwojowej.

Jeszcze w poprzedniej kadencji ten sam burmistrz, w asyście tej samej ekipy rządzącej, bez zażenowania kpił i drwił publicznie z wątpliwości radnych, którzy mieli czelność zgłaszania swoich uwag lub propozycji. Teraz, gdy poczuli się jeszcze pewniej poziom arogancji wzrósł do poziomu pospolitego chamstwa, które nie ma nic wspólnego z wymianą zdań, a żadne tłumaczenie nie usprawiedliwia kogokolwiek, kto poczuwa się do odpowiedzialności za swoje słowa. To równia pochyła, wprost do rynsztoka.

W jednym z ostatnich lokalnych tygodników czytamy właśnie o takim zachowaniu i równie infantylnej próbie obrony intelektualnego duetu Iskrzyńska-Steg (wiceburmistrz) - Pustówka (radny, utytułowany wierny żołnierz gwardii królowej, który obnażył prawdziwą twarz tej grupy i metody ich działania - masz być grzeczny i siedzieć cicho. W przeciwnym wypadku uprzykrzymy ci życie, zamieniając je w piekło. Ot, to jak widać nowa formuła współpracy samorządowej. A, że żenująca, podła i nieprawna to już mniejsza o to - można dyskutować bez klasy i na poziomie wskazanych przez władzę standardach (braku) kultury. Czytamy, a co zapewne ma potwierdzenie w zapisach audio przebiegu tej Komisji, bo w protokole juz pewnie nie:

"w trakcie styczniowego posiedzenia komisji sportu, turystyki i promocji na moje pytanie (chodzi o radnego Glonka) o wskazanie tych miejsc i obiektów stanowiących własność Miasta, w których przygotowywana będzie infrastruktura do uprawiania narciarstwa biegowego poprzez naśnieżanie armatką, radny miejski Leszek Pustówka zwrócił się do mnie słowami, cyt.: "jak będziesz grzeczny, to tobie też naśnieżymy".

No i jakoś władza wtedy nie zareagowała, a chyba powinna, bo deklarowała mieszkańcom, coś zgoła innego, nowego, lepszego. Takie tam poszanowanie, zerwanie z układami, wyższa jakoś komunikowania, dostępność, że niby "kocham i szanuję" - takie tam bzdety.

Na to wszystko radny Pustówka błysnął po raz drugi, puentując w komentarzu zaistniałą sytuację i własną wypowiedź. No, zuch!

"Michał jest człowiekiem wykształconym i inteligentnym, dziwię się, że nie ma dystansu do siebie i że brakuje mu poczucia humoru. Powiedziałem dokładnie: "Jak będziesz Michał grzeczny to Miasto naśnieży Ci trasę biegową na Długiej Polanie". To był oczywiście żart."

Zaiste ten facet to ma dopiero dystans i poczucie humoru. Godne molierowskiego głównego bohatera komedii "Mieszczanin szlachcicem" (w jednej z telewizyjnych inscenizacji teatralnych Kobiela zagrał to genialnie, a radny Pustówka byłby tylko sobą).
abc12:51, 11 sierpnia 2019
toi-toi na dróżkach jest faktycznie przewracany, ale nikt nie pomyślał jeszcze co z tym fantem zrobić?
może wystarczy przymocować i już po problemie?
mamy władze i tyle, może ktoś ruszył by szare komórki?
a tak na sesji poruszany jest g... temat, nie mówię, że nie ważny ale bez przesady.
nie ma innych ważniejszych tematów?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij