Wtorek, 01 grudzień 2020, Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza
Zakopane i okolice
Clouds
-4°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 73
Clouds
-6°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 73
Clouds
-3°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 73
Mist
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clear
-2°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 90
Clouds
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 73
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
11.08.2019, 17:37 | czytano: 3190

V Rogoźnickie Dni Sportu i Rozrywki - odsłona pierwsza (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

Rogoźnickie Dni Sportu i Rozrywki odbywają się tradycyjnie w dwa weekendy sierpnia. Dziś na terenie Stadniny Koni „Dworna” rozgrywane są XIII Gminne Zawody Jeździeckie im. Ks. Prof. Józefa Tischnera. Dla jeźdźców przygotowano cztery konkursy w skokach przez przeszkody.

Zawodnicy walczą o puchar Stadniny Koni „Dworna”, puchar Sołtysa Wsi Rogoźnik, puchar rodziny Tischnerów oraz puchar Wójta Gminy Nowy Targ.

Na popołudnie przewidziano jeszcze występ zespołu góralskiego „Ślebodni” z Gronia – Leśnicy. Przedstawią komedię pt. ”Jędrzej Wierch i paragrafy" według scenariusza HOP CUP Joanny ŁAPKI I Agnieszki Giewont.

Wieczorem główne losowanie loterii. Do wygrania... koń, ale i inne atrakcje.

Dzień zakończy zabawa taneczna.

Druga odsłona Rogoźnickich Dni odbędzie się w niedzielę 18 sierpnia. Organizatorzy serdecznie zapraszają na Dożynkową Mszę świętą oraz całodzienny festyn.

Dziś - jak co roku główną nagrodą w loterii jest koń ufundowany przez właściciela stadniny Koni „Dworna” Jasia Bobka, natomiast 18 sierpnia główną nagrodą będzie tucznik ufundowany przez firmę „Biela”. Szczegółowy program imprezy w naszym dziale "co, gdzie, kiedy".

s/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij