Sobota, 19 październik 2019, Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita
Szczawnica i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 67
Clouds
18°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 67
Clouds
19°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 67
Clear
18°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 63
Clouds
19°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 67
Clouds
17°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 67
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
11.08.2019, 17:37 | czytano: 2327

V Rogoźnickie Dni Sportu i Rozrywki - odsłona pierwsza (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

Rogoźnickie Dni Sportu i Rozrywki odbywają się tradycyjnie w dwa weekendy sierpnia. Dziś na terenie Stadniny Koni „Dworna” rozgrywane są XIII Gminne Zawody Jeździeckie im. Ks. Prof. Józefa Tischnera. Dla jeźdźców przygotowano cztery konkursy w skokach przez przeszkody.

Zawodnicy walczą o puchar Stadniny Koni „Dworna”, puchar Sołtysa Wsi Rogoźnik, puchar rodziny Tischnerów oraz puchar Wójta Gminy Nowy Targ.

Na popołudnie przewidziano jeszcze występ zespołu góralskiego „Ślebodni” z Gronia – Leśnicy. Przedstawią komedię pt. ”Jędrzej Wierch i paragrafy" według scenariusza HOP CUP Joanny ŁAPKI I Agnieszki Giewont.

Wieczorem główne losowanie loterii. Do wygrania... koń, ale i inne atrakcje.

Dzień zakończy zabawa taneczna.

Druga odsłona Rogoźnickich Dni odbędzie się w niedzielę 18 sierpnia. Organizatorzy serdecznie zapraszają na Dożynkową Mszę świętą oraz całodzienny festyn.

Dziś - jak co roku główną nagrodą w loterii jest koń ufundowany przez właściciela stadniny Koni „Dworna” Jasia Bobka, natomiast 18 sierpnia główną nagrodą będzie tucznik ufundowany przez firmę „Biela”. Szczegółowy program imprezy w naszym dziale "co, gdzie, kiedy".

s/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij