Niedziela, 26 styczeń 2020, Imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 78
Clouds
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 99
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 78
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 61
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 77
Clouds
-0°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 78
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Umiarkowana
25.08.2019, 16:34 | czytano: 7417

Czarnodunajecki Hołdymas (duża galeria)

zdj. Alicja Gąsior

W Czarnym Dunajcu zorganizowane zostały dziś XXIX Gminne Dożynki Hołdymas 2019. Spotkanie rozpoczęło się na Rynku od tradycyjnego konkursu wieńców dożynkowych.

Spotkanie rozpoczęło się na Rynku od tradycyjnego konkursu wieńców dożynkowych. Potem w kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej odprawiona została msza św.

Dalsza część spotkania odbywa się na stadionie sportowym. W programie znalazł się Konkurs Potraw Regionalnych, Parada Zaprzęgów Konnych, koncert orkiestry dętej OSP z Czarnego Dunajca, występ zespołów regionalnych, młodzieżowej orkiestry dętej ze Strzebinia, dziecięcej grupy tańca nowoczesnego, show akrobatyczne, warsztaty kuglarskie, konkursy sprawnościowe, animacje muzyczne i taneczne, Turniej Sołectw.

Gwiazdą imprezy będzie Mezo. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Wieczorem - dyskoteka z DJ.

s/ zdj. Alicja Gąsior
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Inka17:21, 25 sierpnia 2019
Piękna imprezka miło poatrzeć
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij