Środa, 22 styczeń 2020, Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Nowy Targ i okolice
Mist
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Mist
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Mist
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Clear
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 64
Mist
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Mist
-4°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dobra
25.08.2019, 17:00 | czytano: 7510

Pikieta przeciwników LGBT

W Rabce-Zdroju spotkali się przeciwnicy ideologii LGBT. Pikieta w obronie tradycyjnych wartości, zorganizowana przez organizacje Małopolscy Patrioci i ONR Podhale, zgromadziła około 50 osób.

Była ona odpowiedzią na Rabczański Marsz Miłości, który miał się odbyć w niedzielę w Rabce-Zdroju. Jego organizatorzy, którzy chcieli stanąć w obronie godności gejów, lesbijek, osób transpłciowych i biseksualistów, odwołali wydarzenia w obawie o swoje bezpieczeństwo.Rabczański Marsz Miłości się nie odbył, ale przeciwnicy ideologii LGBT spotkali się w Rabce-Zdroju, żeby zamanifestować swoje przywiązanie do tradycyjnych wartości. Na deptaku koło fontanny ze słonikami pojawiły się transparenty m.in. z hasłem "Zakaz pedałowania" i flagi narodowe. Uczestnicy pikiety odmówili dziesiątek różańca za wyznawców ideologii LGBT i odśpiewali Hymn Polski. Skandowali "Chłopak, dziewczyna - normalna rodzina" i "Zboczeńcy". Obserwującym rozdawali ulotki na temat "zagrożeń tęczowej ideologii".- Rabka jest symbolicznym miejscem, miastem dzieci świata. A tym dewiantom chodzi o nasze dzieci. Chcą ich adopcji i pragną mieszać im w głowach - mówił Kamil Wojtyczka, jeden z liderów pikiety, kandydat do Sejmu z ramienia partii Konfederacja Wolność i Niepodległość.

Pikiecie przyglądali się policjanci, ale nie mieli powodów do interwencji.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Nieufny23:46, 26 sierpnia 2019
Ten "dziesiątek różańca" to był w ramach pokuty za nienawiść i pogardę do bliźniego?

Katolikowi nie można ufać.
Ukradnie, wyspowiada się, odmówi dziesiątek różańca jest OK.
Pobije żonę, wyspowiada się, odmówi dziesiątek różańca jest OK.
Skrzywdzi czyjeś dziecko, wyspowiada się, przeniosą go do innej parafii, odmówi dziesiątek różańca jest OK...
Ostatni normalny22:21, 26 sierpnia 2019
Proste i logiczne jest- jesteś odmienny to jesteś zbok i trzeba cię leczyć. Pierwsze jadą sobie w odbyt a potem dla odmiany nasze dzieci napastują. Dość! Zboczencom! To nie normalne że skoro nie popieram pedalowania to że ze mną jest coś nie tak! Zesłał na Sybir odmieńcow
Nie dla LGBT w szkołach21:26, 26 sierpnia 2019
Brawo dla was chłopaki!
do PAL16:53, 26 sierpnia 2019
Masz na myśli KK czy tzw patriotów prawicowych? O publikacje pytam.
Tomek16:34, 26 sierpnia 2019
@klapki na oczach
Moga byc kim chca takie prawo demokracji. Moga nawet wierzyc w Slonia Beniamina ale niech zachowaja to dla siebie i nikt im nawet slowa niepowie
Tomek16:07, 26 sierpnia 2019
@klapki na oczach
Moga byc kim chca takie prawo demokracji. Moga nawet wierzyc w Slonia Beniamina ale niech zachowaja to dla siebie i nikt im nawet slowa niepowie
Tomek16:04, 26 sierpnia 2019
@klapki na oczach
Temat kleru to odrebna sprawa i tez mam o niektorych przypadkach swoje zdanie. Ale nie mów ze ci ludzie nic zlego nie robią! Maszerujacy facet w spodnicy trzymajacy zprefarowany obraz Matki Boskiej to nic zlego? Niech sobie zyja ludzie maja rozne przekonania tylko niech szanuja to co dla drugiego jest rzecza swieta. Niech uszanuja moje przekonania a ja uszanuje jego. Mamy nagonke na nasze wartosci narodowe wartosci dzieki ktorym dzisiaj nie mowisz po rosyjsku albo niemiecku. Czy pan ktory ukazal sie w przebraniu polskiej husarii oczywiscie kolorowo jest dla ciebie normalne??? To jest pogarda. Gardzenie tym co daje nam wolnosc co dala nam Polska. Zal mi cie
PAL14:14, 26 sierpnia 2019
Nikt normalny nie publikuje zdjęć z sypialni upadł kolejny mit jak to prawica i KK zagląda homosiom do łóżka
skeptic14:00, 26 sierpnia 2019
@ To jak kasting:
Nie doszacowałe(a)ś zdroworozsądkowej części Polaków. Nie 98 procent, tylko 99,9 procent patrzy na to dziwactwo i nie rozumie o co tu w tym wszystkim chodzi. Pół promila jest za, drugie pół promila przeciw. A teraz przesuńmy tę płytę o parę lat do przodu w przyszłość i wyobraźmy sobie że jednak niestety doszło i w Polsce do wielkiego kryzysu, i że jedna trzecia Polaków naprawdę jest bez pracy, a wyjazdy do pracy za granicę skończyły się; wówczas to 50 procent, a nie jeden promil będzie biegał po ulicach i wzajemnie okładał się kamieniami - potencjalnie to jest tak niebezpieczne.
sufrażystka12:49, 26 sierpnia 2019
sie sama nie bede wygłupiać
to jak kasting12:48, 26 sierpnia 2019
tak tolerancji
nie --afirmacji
czemu 98% nie demonstruje
swojej seksualności publicznie
a pozostała część potrzebuje parady
żeby zaprezentować swoją odmienność
CBR 1000RR11:53, 26 sierpnia 2019
Dlaczego ja o Tym nie wiedziałem przyjechałbym z ekipa było by nas więcej, gdzie yeraz takie zgromadzenie
Janosik11:40, 26 sierpnia 2019
Ja bym tam nic nie miał do marszów przedstawicieli LGBT.
Pod warunkiem, że nieśliby transparenty z napisem: "Zbieramy na leczenie"
No i mogliby podać nr. konta. Może bym i im pomógł.
Chorym ludziom trzeba pomagać.
Pola11:33, 26 sierpnia 2019
Do monika jestem hetero i nie organizuję z tego powodu marszy i nie dożeram nikomu nie narzucam nikomu swojego zachowania .Czy tęczowym wyznawcom to tak trudno zrozumieć ? Jesteście opłacani to macie czas na marsze na wycieczki po Polsce na prowokacje
czepliwy10:49, 26 sierpnia 2019
@ Do dzieła
Rozumiem, że nie podoba ci się fakt, że są osoby homoseksualne (to znaczy nie rozumiem żadnego mężczyzny heteroseksualnego, któremu przeszkadzają mężczyźni homoseksualni, bo przecież każdy z nich zmniejsza konkurencję wobec potencjalnych partnerek; ale ma teorię, ze to mogą być krypto-homoseksualiści, przez których przemawia przez zazdrość, że nie potrafią zdobyć się na odwagę??;)
Ale o zachowaniach homoseksualnych w przyrodzie gadasz bzdury i to taki wyjątkowe, że aż zęby bolą. Wystarczy zaobserwować przyrodę i gołym okiem widać, że kot z kotem, pies z psem, szympans z szympansem - homoseksualne zachowania zwierząt są jednoznacznym faktem.
Te zachowania mają jakieś znaczenie w ewolucji, skoro są stare jak ewolucja (jest co najmniej kilka hipotez na ich wyjaśnienie, ale nie ma jednoznacznych dowodów na udowodnienie którejś z nich).
A przecież homoseksualne zwierzęta nie maja potomstwa.. Więc teoretycznie ich geny powinni "wyginąć" - a tak nie jest.
Więc zamiast wykrzykiwać brednie na forum, doczytaj nieco i jak już koniecznie chcesz atakować LGBT, to używaj argumentów gdzieś z obszarów nauki KK a nie biologii, z którą jak widać byłeś w szkole potwornie "na bakier".
...10:21, 26 sierpnia 2019
O jakiej tradycji mowa. I do czego oni są niby przywiązani. Obłuda zakłamanie ,hipokryzja z domieszka zwykłego chamstwa,nietolerancji plus ograniczenia tych osób, manifestują swoją zaściankową mentalność obrażając wszelką odrębność. Z tym zakazem pedałowania to podobnie jak z łapaniem złodzieja . Zainteresowany krzyczy najgłośniej.
Klapki na oczach10:09, 26 sierpnia 2019
Do Tomek
Teraz w imię Boga kler wykorzystuje małe dzieci to ci nie przeszkadza tylko osoby które nic złego nie robią
Czarna zaraza10:02, 26 sierpnia 2019
Hej może pikieta przeciwko pedofili w kościele a nie przeciwko ludziom którzy nic nikomu złego nie robią! !!!!!!
Anonim09:30, 26 sierpnia 2019
Przykre. Fala nienawiści z Bogiem na ustach..
skeptic09:08, 26 sierpnia 2019
@ Wyrocznia:
Po prostu ideologia LGBT to jest subkultura (szkoda że słowo 'subkultura' w głównym nurcie mediów nie jest na każdym kroku dodawane), natomiast zupełnie nie jest zrozumiałe dlaczego ta grupa nagle stanęła niektórym prawicowym ugrupowaniom na przeszkodzie w drodze do zaprowadzenia powszechnej szczęśliwości. Jest to ochydne, ale niestety sprowokowane przez drugą stronę.
redemptor08:59, 26 sierpnia 2019
@Gumis - w punkt. Chciałem o to samo zapytać
trolol08:17, 26 sierpnia 2019
A ja bym zarówno tych tęczowych dziwolągów jak i łysych "patriotów" zapakował w kontener i wysłał na Madagaskar. Jeżeli dana grupa potrzebuje się manifestować i jej motorem napędowym jest nienawiść na inną grupę to jest g*wno warta. Proponuje wam ludzie pojechać do Kostrzyna na Woodstock i zobaczycie wtedy, że można koegzystować we wzajemnym szacunku dla drugiej osoby, bez waśni, a jak już coś manifestować to przyjaźń i radość.
KLOC07:59, 26 sierpnia 2019
Rabka to stan umysłu
no cóż07:52, 26 sierpnia 2019
Bolo i widać że ci tego zwoju nie wymodliły...
aaa07:41, 26 sierpnia 2019
ta ruda...a do jakiego bożka ty się modlisz? Bo do Boga na pewno nie..
...07:38, 26 sierpnia 2019
Gumis, zaraz po tym jak do wspierajacych Lesbijki Gejów Biseksualistów i Transów dotrze że ich ruch jest zwiazany ściśle z pedofilią i zaczną protestowac przeciwko demoralizacji dzieci
incaensus06:00, 26 sierpnia 2019
Pigwa zapomniałeś zażyć lekarstwa.. Mam rozumieć, że Ci wyznawcy Chrystusa "którzy gardzą drugim czlowiekiem" mieliby dopuścić takich dewiantów jak ty, do wprowadzenia seksedukacji do szkoł, masturbacji itp. itd. Adopcję dzieci przez pary homoseksualne i ich deprawację.. do końca życia tych osób? Wiesz co ja myślę, stoi za tobą szatan i myśli co ci by tu jeszcze podrzucić do swej pustej głowy, bo na pewno by tak chciał, abyś zamienił ją na łeb kozła!
renee04:16, 26 sierpnia 2019
Publiczne obnoszenie sie z sodomia jest obrzydlwe i szczegolnie demoralizuje mlodych ludzi
Monika23:31, 25 sierpnia 2019
Bardzo żałuję że marsz się nie odbył. Ale się nie dziwię, bo sama się obawiałam o swoje bezpieczeństwo. Szkoda, że w ogóle trzeba organizować marsze równości. Przecież tolerancja to oczywista rzecz!!
Gumis22:50, 25 sierpnia 2019
A kiedy bedzie marsz tych patriotow w obronie dzieci molestowanych przez ich moralnych i duchowych przywodcow ?
Olga22:24, 25 sierpnia 2019
Do do dzieła
Nie wiem skąd żeś się urwał. Ale nie wiem co ma piernik do wiatraka. Mam kolczyki na twarzy, kolorowe włosy i takowy ubiór również lubię. A jestem hetero i również nie popieram lgtb.
Więc może nie warto wszystkich mierzyć jedną miarą
Tomek21:51, 25 sierpnia 2019
@Pigwa
Pięknie to napisales "im ciemniejszy lud tym latwiej nim manipulowac". Doslownie cala reszta twojego komentarza ukazuje twoja ciemnote i pogarde wobec wiary, normalnych zdrowych moralnie ludzi, wobec naszego narodu i naszych przodkow którzy w imie Boga walczyli zeby Polska byla wolnym i niepodleglym krajem ***!!! Jak czytam o LGBT ktore ma w *** nasze narodowe wartosci, wiare, przyszlosc naszego narodu czyli dzieci @Pigwo imbecylu to prosze św. Mikolaja zeby naszej Polsce przyniosl pod choinke /.../

Trochę Pana poniosło... Moderator.
Do dzieła.21:32, 25 sierpnia 2019
To LGBT to tłuki oni w zaparte będą szli,aby moc sobie legalnie ulżyć na ulicy i zeby dzieci na to patrzyly to pedofile i zło, a ty pigwa porownujesz homoseksualne zwierzęta do ludzi no tak tylko te zwierzęta dziecie mieć nigdy nie Beda , jakim trzeba byc sku... zeby porównywać się do zwierząt
Oener21:29, 25 sierpnia 2019
A pigwa to taki owoc ktory sie zrywa a potem rozwala na miazge, ...
Dość rządów mechesów20:48, 25 sierpnia 2019
Żeby tą sprawę zamknąć jak i wiele innych, trzeba w Polsce rządu polskiego, narodowego, a nie pertraktującego ustawy z agentami Mossadu.
Bolo20:46, 25 sierpnia 2019
Zebrały się trzy osoby i modliły się o zwoje mózgowe.
Maniek20:22, 25 sierpnia 2019
Gdyby ONR doszedł do władzy było by w Polsce to co działo się w Niemczech przed wojną. Oby nigdy do tego nie doszło Przed LGBT nie trzeba nikogo bronić natomiast przed tymi "patriotami" tak.
Wyrocznia19:59, 25 sierpnia 2019
Tak jak alkoholik twierdzi, że nim nie jest, chory psychicznie twierdzi, że jest zdrowy, tak homoseksualiści wmawiają nam, że są normalni. Ty zaś Pigwa nie obracaj kota ogonem, bo tu nie chodzi o to czy takie przypadki się zdarzają czy nie, ale o to, że próbują nam wtłoczyć do głów, że to jest normalne. Tylko ograniczeni umysłowo twierdzą co innego.
Maniek19:54, 25 sierpnia 2019
To teraz strach na rowerze po Rabce jezdzić.
???19:26, 25 sierpnia 2019
Czym jest ideologia LGBT?
wtf19:26, 25 sierpnia 2019
Brawo!
Pigwa19:17, 25 sierpnia 2019
No cóż , brak wiedzy bierze się z lenistwa. A to powoduje ograniczenia intelektualne. U ludzki jak i u zwierząt zawsze był i będzie jakiś procent orientacji homoseksualnej. Żadne pikiety , żadne nauki KK tego nie zmienią. Przygnębiający jest tylko fakt , ze niby zatwardziali wyznawcy Chrystusa, gardzą drugim człowiekiem, tylko dlatego ze różni się od większości. Brak wiedzy na temat seksualności człowieka , sprawia ze takie protesty maja miejsce. Pewnym środowiskom o to chodzi, aby edukacji było jak najmniej. Im ciemniejszy lud tym łatwiej nim manipulować. Przykre to jest, ze ludzie dają się wkręcać w takie gierki, wszak nikt z nas nie wie czy nasze dziecko, nie będzie homoseksualista, a przecież wychowują się w tak zwanych, normalnych rodzinach.
Partyzant18:52, 25 sierpnia 2019
Brawo! Stop lewackie zarazie! Chrońmy społeczeństwo przed choroba, która wmawia, że to z nami jest coś nie tak. Pamiętajcie Dzieci, Kobieta i Mezszczyzna to normalna rodzina!
mieszkaniec18:48, 25 sierpnia 2019
SUPER !
ta ruda18:46, 25 sierpnia 2019
Boże chroń mnie od takich patriotów i znawców tematu, od reszty sama sie obronię
Do dzieła.18:40, 25 sierpnia 2019
Przecież to wystarczy przyrodę zaobserwowac i widać gołym okiem,ze krowa z krową nie kopuluje,a nie kot z kotem,to naprawdę trzeba być chorym, panie ministrze zróbcie ustawę, aby takich ludzi wysyłać na przymusowe leczenie w zamknietym ośrodku, są przeciez takie osrodki!!
Druga sprawa to widac gołym okiem kto zboczeniec,a kto nie kolorowe włosy i kolczyki na twarzy oraz teczowe plecaki torby itp to ich znak rozpoznawczy w Nowym Targu i całej reszcie kraju
Heavy18:06, 25 sierpnia 2019
Brawo normalni!
jan_hemoroid17:54, 25 sierpnia 2019
I znowu promocja hahaha. Nagłaśniajcie. Problem ze sobą macie.
Pepe17:53, 25 sierpnia 2019
Tak trzymać!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij