Środa, 03 czerwiec 2020, Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary
Szczawnica i okolice
Rain
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 50
Rain
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 50
Rain
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 50
Clouds
18°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 39
Rain
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 50
Rain
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 50
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
16.09.2019, 17:00 | czytano: 3757

Niewybuchy w Lipnicy Wielkiej

Fot. KPP Zakopane

Dwa niewybuchy zostały odnalezione w Lipnicy Wielkiej. Na pierwszy natrafili w piątek po południu pracownicy firmy budowlanej podczas prac w rejonie szkoły. Drugi został odnaleziony w sobotę w trakcie prac polowych przez mieszkańców miejscowości.

O znaleziskach natychmiast zostali powiadomieni policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce do czasu przyjazdu saperów. Obydwa pociski zostały zabezpieczone i bezpiecznie zneutralizowane.Policja przypomina, że w przypadku znalezienia niewypału, niewybuchu lub przedmiotu niewiadomego pochodzenia nie należy go dotykać, ruszać i przenosić w inne miejsce. Kategorycznie zabrania się podnoszenia, odkopywania i wyrzucania niewybuchów do ogniska, jezior, stawów, czy głębokich rowów. Nieostrożne postępowanie może doprowadzić do zagrożenia zdrowia, a nawet życia. Należy niezwłocznie oddalić się z miejsca zagrożenia i natychmiast powiadomić policję.

Źródło: KPP Nowy Targ, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Saper19:05, 19 września 2019
A ile wykopanych już jest co laza z wykrywaczami hahaha. Więcej ludzi tam z wykrywacze niż grzybiarzy... Cała Lipnica i Jabłonka same niewybuchy
emil17:43, 17 września 2019
w gminie sa same niewybuchy!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij