Środa, 03 czerwiec 2020, Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary
Jabłonka i okolice
Rain
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 50
Rain
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 50
Rain
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 50
Clouds
18°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 39
Rain
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 50
Rain
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 50
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
19.09.2019, 17:27 | czytano: 7519

Wypadek w Niedzicy

Fot. Czytelnik

W Niedzicy koło stacji paliw zderzyły się dwa samochody - osobówka z autem dostawczym. W jego wyniku jeden z samochodów wpadł do fosy.

- Kierujący samochodu iveco najechał ma tył renault clio. Kierujący renault został przewieziony do szpitala ma badania - wyjaśnia mł. asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

r/
najnowsze informacje
komentarze
zdziwiony09:10, 21 września 2019
fałat....... zgoda że w Niedzicy mało się inwestuje dlatego nic nie ma jak sam słusznie stwierdziłeś .Ale nasuwa się pytanie gdzie leży Zamek w Niedzicy czy na Osturni ?????Czy od 1300 roku nie była to jedna miejscowość,którą tak niedawno rozdzielono i dalej nosi nazwę NIEDZICA-ZAMEK więc chyba nie wiesz o czym piszesz??????Komu takie idiotyzmy były potrzebne i po co????????
Do niedzicon fałat22:37, 20 września 2019
Kto niedzice odwiedza jak tam nic nie ma.Chyba że Zamek.
do Niedzicon14:53, 20 września 2019
Co ma wspólnego dostawcze IVECO i ten wypadek z turystami odwiedzającymi Niedzicę? O jakich inwestycjach, o które zabiega Pani Radna z Niedzicy Pan pisze?
Niedzicon10:53, 20 września 2019
Mało to Radna z Niedzicy zabiega o inwestycje w Niedzicy!!!!!!! których nie ma a ruch jest tam coraz większy.Są to skutki braku planowania przez władze Gminy i władze Powiatu koniecznych inwestycji w miejscowościach najczęściej odwiedzanych przez turystów.Czy musi w każdym roku dojść do tragedii żeby WŁADZA zaczęła myśleć??????????????????
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij