Poniedziałek, 24 luty 2020, Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 55
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
15.10.2019, 09:42 | czytano: 5013

Wieczorny wypadek motocyklisty

Arch. Podhale24.pl

Na drodze między Pieniążkowicami a Wróblówką motocyklista doprowadził do wypadku.

Jak ustaliła nowotarska policja, motocyklista na hondzie nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył jadącego przed nim samochodu. Uderzył w samochód i wywrócił się. - Motocyklista został przewieziony do szpitala - informuje mł. asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

r/
najnowsze informacje
komentarze
acc11:39, 15 października 2019
Drogi motocyklisto tak trzymaj, prowadzę szkodliwy tryb życia, a to źle wpływa na wątrobę, trzustkę, nerki, niewiadomo, który z Twoich organów mi się przyda i kiedy. A tak całkiem serio, każdemu się może zdarzyć są rzeczy, których nie można przewidzieć, odstęp odstępem ale życie życiem.Trzymam kciuki i życzę zdrówka i mniej wizyt w szpitalu.
Knt10:36, 15 października 2019
Następny idiota na dwóch kółkach.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij