Czwartek, 09 lipiec 2020, Imieniny: Lukrecji, Weroniki, Anatolii
Zakopane i okolice
Clouds
21°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 56
Clouds
21°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 56
Clouds
21°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 56
Clouds
23°
Wiatr: 10.98 km/h Wilgotność: 52
Rain
19°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 72
Clouds
21°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 56
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
15.10.2019, 13:18 | czytano: 5369

Gut Mostowy z teką wiceministra?

Arch. Podhale24.pl

Rozpoczęły się przygotowania do konstruowania nowego rządu. Jego trzonem ma być porozumienie partii Prawo i Sprawiedliwość, Solidarna Polska i Porozumienie Jarosława Gowina. Ta ostatnia ma wysunąć kandydaturę Andrzeja Guta Mostowego z Zakopanego na stanowisko wiceministra ds. turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Taką zapowiedź złożył we wrześniu wiceminister Jarosław Gowin. Czy ustalenia są aktualne? - Kwesta podziału tek wyjaśni się w najbliższych dniach. Wiem od Jarosława Gowina, że moja kandydatura będzie podtrzymana. Moje kwalifikacje w dziedzinie turystyki są wysoko oceniane - mówi w rozmowie z Podhale24.pl poseł z Zakopanego.

r/
najnowsze informacje
komentarze
nie ślepy23:59, 16 października 2019
Na turystyce to on się zna ...tej partyjnej najbardziej! Kto na niego głosował...?
kobiety - przynajmniej wy bądzcie rozsądnene14:03, 16 października 2019
Jeżeli wychodzi się z założenia ,że czym gorzej dla PIS-u , to lepiej dla Polski to najgłupsze co od 30 lat usłyszałam. Takie przewrotne spojrzenie to tylko szkodzi Polsce. To lepiej od razu oddać głoś na totalnych popaprańców , a jak było wtedy dobrze gdy rządzili popaprańcy , to wolałabym nie wracać do tego więcej . Choćby z powodu tego ,że kazali j nam pracować do 67 roku życia , albo do śmirci . Takich debili dopuszczać do władzy i jeszcze smolić takie głupoty , to kara boska i ona ciebie wcześniej czy później dosięgnie . Dopuszczać do rządu ludzi którzy brali w tym udział i dziś się jak kameleony przefarbowali , to tragedia dla Polski . Kaczyński chyba oszalał. Przecież to V kolumna te Gowiny i Guty . Obudzcie się Polacy i Górale także przestańcie pieprzyć . Chyba wam rozum odebrało !
mieszkaniec09:51, 16 października 2019
@w trosce o PIS
Twierdzenie, że Gowin i Mostowy nie są potrzebni Kaczyńskiemu to zaklinanie rzeczywistości, wręcz przeciwnie, w obecnej sytuacji koalicjanci pis-u mają dużą kartę przetargową w obsadzie stanowisk, od nich zależy dalsze sprawowanie rządów, a więc synekury i stanowiska. Koncert życzeń już się zaczął, minister ... żąda teki wicepremiera i jeszcze jednego ministerstwa, a to dopiero początek karuzeli. Jak dla mnie super, im gorzej dla pis-u tym lepiej dla Polski.
w trosce o PIS23:25, 15 października 2019
@Halo: Jeżeli nie zrozumiałeś to tłumaczę : To jedynie w trosce o ten twój PIS . Bo być może tacy ludzie jak Gowin , to V kolumna w partii Kaczyńskiego. Myślę ,że ani Gowin , ani Gut nie są potrzebni Kaczyńskiemu , to raczej oni potrzebują PIS-u i szkoda by było by z ich powodu , a byli już w kilku partiach , czyli nie są to ideowcy , miał rozwalić się PIS- dziecko Kaczyńskiego. O tym nie pomyślałeś .Dla każdej partii lepsze jest samodzielne istnienie , niż w każdej nawet najlepszej koalicji . Wiele jest takich przykładów .Do tej tezy ,że Gowin jest odpowiedzialny , to mam duże wątpliwości i obym się mylił.
Halo21:35, 15 października 2019
Do: to o pomstę do nieba woła Panie Prezesie !

Skargi i zażalenia w sprawie Andrzeja Guta Mostowego proszę kierować do prezesa Jarosława Gowina.
Niezależna, samorządna partia "Porozumienie Jarosława Gowina" zatrudnia w swojej organizacji
(Partii) kogo zechce i na własną odpowiedzialność.
Prezes Jarosław Kaczyński nie może ingerować w wewnęczne sprawy partii Jarosława Gowina
i odpowiadać za podjęte decyzje. Czas pokaże, czy to była mądra decyzja. Ja uważam, że nie.

Prawo i Sprawiedliwość, Solidarna Polska i Porozumienie Jarosława Gowina tworzą koalicję wyborczą
pod szyldem "PiS" jest to koalicja, która rządziła cztery lata i będzie rządziła
następną kadencję. Niewyobrażam sobie, żeby Jarosław Kaczyński z powodu Andrzeja Guta Mostowego
rozwali tę koalicję. Tylko kompletna nieznajomość realiów polityki może stawiać takie pytania.

Natomiast ja odwrócę pytanie i zapytam, dlaczego G.Schetyna nie skarcił W.Kamysza za koalicje z Kukizem.
Przecież to się nie godźi, żeby były koalicjant i przyszły startował z takim wrogiem,
który opluwał Koalicje PO-PSL.

A może mam wymienić nazwiska, które opuściły PiS i przeszły do PO. To są zdrajcy, sprzedawczyki ?
Czy może wspaniali ludzie którzy zrozumieli swój błąd.
do Kpt20:27, 15 października 2019
jedż ja zwycięży po to po ciebie zadzwonimy
Juluna20:14, 15 października 2019
Pani Anno niech Pani prezesowi zda relacje z nastrojów na Podhalu wobec tej kandydatury.
"Polska to dziki kraj"19:57, 15 października 2019
A potem, to już tylko Floryda
ski19:10, 15 października 2019
szybciej Jagna znajdzie sponsora Szarotki
Kpt18:04, 15 października 2019
Ale będzie dobrobyt pisowski zastanawiam się czy roboty nie porzucić i jazda na Bahama.Kiedy to już ten dobry czas dla Polski się zaczyna? Proszę o info żebym nie przegapił.
byłoby lepiej17:45, 15 października 2019
Nie pomoże wujek , to pomoże Jagna , bo to przecie bliska koligacja . Nie WIedzieliście ? Przecież klany zawłaDNęŁY POWOLI PODHALEM , A WY NA NICH GŁOS ODDAJECIE , APOTEM PŁACZECIE . LEPIEJ TRZA BYŁO NA BUŁECKĘ ZAGŁOSOWAĆ , TO BY BYŁO LEPIEJ .
to o pomstę do nieba woła Panie Prezesie !17:40, 15 października 2019
Dziwię się Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu ,że zezwala Gowinowi na takie działania . Gut Mostowy był jednym z największych przeciwników Jarosława Kaczyńskiego kiedy wiernie służył rudemu Donaldowi będąc jednym z czołowych działaczy PO , brał udział , albo inaczej nie należało do oponentów sprzedaży PKL, blokował modernizację zakopianki , albo nie starał się o jej modernizację , a dziś Gowin chce tego podhalańskiego dorobkiewicza awansować w rządzie PIS na stanowisko wiceministra ? Panie Prezesie gdybym wiedział ,że tak Pan wymanewruje górali , to nie poszedłbym na Pana partię w życiu głosować . To jest dramat , na co Pan zezwala . Scyzoryk się w kieszeni otwiera .Gorzej już nie może być . Że to Paluchowa Panu nie przekazuje jakie są nastroje wokół tego człowieka Ostatnie moje głosowanie na PIS .
Posek17:28, 15 października 2019
@PODHALE NT, a ty niewiesz,że poseł nie może spojlerować tak nie sponsorować jesli wiesz co znaczy spojlerować, na konkretny klub bo to niesprawiedliwe, moze przeznaczyć pule,ale na całą Polskę, pomyśl.
Ja tylko przejazdem17:18, 15 października 2019
Najwyraźniej "znanie się zupełnie na niczym", przez wyborców (nie tylko pisu, rzeby być uczciwym) jest postrzegane jako wysoki profesjonalizm w swoim fachu...
Enapokaz16:37, 15 października 2019
Ino Jyndrek som bedzie teroz sponsorowoł nase sarotki
Hurrra16:11, 15 października 2019
Brawo Andrzej,mielibyśmy wreszcie ministra z Podhala.
stasek15:28, 15 października 2019
Tragedia nas Podhalan czeka, juz po kolejce!!
baca15:25, 15 października 2019
znow kolejke sprzeda!!!
miejscowy15:24, 15 października 2019
odpusc sobie?.cwany lisie...
Kruszynka15:12, 15 października 2019
Bardzo proszę aby członkowie Partii PiS na którą głosowało prawie całe Podhale zajęło się nie tylko sprawami turystyki ale też mieszkańcami którzy nie mają czym dojechać z Zakopanego do pracy poza Nowy Targ dlaczego nie pozwalacie uruchomić busów na Linii Zakopane Rokiciny albo Zakopane Rabka Zdrój wiele pielęgniarek dojeżdża tymi busa i do pracy obiecaliscie autobusy które będą jeździć po najmniejszych
z akątkach wsi proszę uruchomić je Moze trzeba napisać list do.P.Gut Mostowego jeśli nic to nie da poprosimy poseł Jagne Marczułajtis Walczak ona na pewno pomoże czekamy jeszcze chwile
Wyborca nie PiSu15:08, 15 października 2019
Może uda się znowu sprzedać jakąś kolejkę aby później durny lud odkupił ją za dwa razy tyle. No i jeszcze prawo śniegu - zawłaszczanie przez spółki prywatnych gruntów. Do dzieła Panie Pośle!!!
PODHALE NT14:17, 15 października 2019
To teraz sprawa sponsora dla druzyny hokejowej Podhale Nowy Targ powinna byc szybko zalatwiona.Obiecaliscie to...
Turystyk13:28, 15 października 2019
Jyndrek dej ze se spokój !
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij