Czwartek, 13 sierpień 2020, Imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza
Szczawnica i okolice
Clouds
22°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 64
Clouds
20°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 74
Clouds
24°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 64
Clouds
26°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 39
Clouds
24°
Wiatr: 4.932 km/h Wilgotność: 53
Clouds
22°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.10.2019, 09:51 | czytano: 4315

Nagrody i medale dla nauczycieli ZSCKR Nowy Targ

arch. szkoły

W Centralnej Bibliotece Rolniczej im. Michała Oczapowskiego w Warszawie wręczono medale i nagrody dla kadry kierowniczej i nauczycieli ze szkół prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wśród odznaczonych są nauczyciele z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu.

Na ręce Podsekretarza Stanu pana Ryszarda Zarudzkiego uroczyste ślubowanie złożyli nauczyciele, którzy w 2019 r. uzyskali stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego: Urszula Hanula, Daniel Suski, Robert Stanek. Stopień awansu nauczyciela dyplomowanego otrzymali: Joanna Sordyl, Dorota Kościelniak.

Wiceminister pogratulował nauczycielom, którzy podjęli wysiłek związany z ubieganiem się o kolejne stopnie awansu zawodowego i zachęcał wszystkich do dalszego doskonalenia i podejmowania nowych wyzwań oświatowych.
Wiceminister gratulował także nauczycielom i dyrektorom szkół, którzy zostali udekorowani odznaczeniami państwowymi, Medalami KEN i odznakami honorowymi „Zasłużony dla Rolnictwa”.

Z ZSCKR Nowy Targ Medalem KEN uhonorowani zostali: Stanisława Bulanda, Agnieszka Topolnicka, Piotr Jarząbek, a Marzena Ostapczuk otrzymała nagrodę Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

źródło: ZSCKR Nowy Targ, opr.s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
też ze wsi14:25, 27 października 2019
Pic na wodę, foto-montaż jak mawia młodzież. Szkołę rozp...li, praktyki u chłopów po wsiach, za co oni się odznaczają????
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij