Będą dodatkowe środki na panele i kolektory - podhale24.pl
Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni
Zakopane
Clouds
Wiatr: 13.176 km/h Wilgotność: 65 %
Clouds
Wiatr: 14.688 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
Wiatr: 15.372 km/h Wilgotność: 64 %
Clouds
Wiatr: 14.724 km/h Wilgotność: 61 %
Clouds
Wiatr: 11.592 km/h Wilgotność: 59 %
Clouds
Wiatr: 8.352 km/h Wilgotność: 63 %
Jakość powietrza
32 %
Nowy Targ
14 %
Zakopane
12 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
03.11.2019, 11:26 | czytano: 9285

Będą dodatkowe środki na panele i kolektory

NOWY TARG. Urząd Miasta zapowiada dodatkowy nabór dla chętnych na otrzymanie dotacji na panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne.

arch. Michała Adamowskiego
arch. Michała Adamowskiego
Jak informuje magistrat, nabór uzupełniający na montaż instalacji rozpocznie się "w najbliższym czasie po pozytywnej decyzji Instytucji Zarządzającej". Liczba instalacji oze będzie ograniczona, wiec decydować będzie termin złożenia kompletu dokumentów umożliwiających podpisanie umowy.

Nabór dotyczy dużego projektu, w którym uczestniczy dziesięć samorządów: Gmina Nowy Targ, Miasto Nowy Targ, Czorsztyn, Łapsze Niżne, Brzesko, Alwernia, Babice, Chrzanów, Libiąż oraz Trzebinia. Wysokość dofinansowania wynosi ok. 52% kosztów kwalifikowanych.

W komunikacie na stronie Urzędu Miasta czytamy: "W momencie ogłoszenia naboru, aby przystąpić do projektu i docelowo otrzymać dotację należy złożyć wymagane dokumenty w celu podpisania umowy. Decydować będzie kolejność zgłoszenia kompletnych wymaganych dokumentów umożliwiających podpisanie umowy. /.../ Uruchamiamy możliwość składania kompletu dokumentów przed ogłoszeniem naboru uzupełniającego w celu stworzenia listy osób zainteresowanych montażem instalacji OZE."

Szczegóły na stronie UM Nowy Targ.

s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Wyrocznia14:18, 5 listopada 2019
Jak nie wszyscy pracują na zasiłki leniów, alkoholików i degeneratów, to znowu bogaci bogatym za pieniądze biednych. Socjalizm kwitnie! Wynik tego zawsze jest taki sam - katastrofa ekonomiczna!
moje 3 grosze11:37, 5 listopada 2019
W 44 numerze Tygodnika Podhalańskiego Pani ,która ukończyła 100 lat mówi,, W rogu izby stało palenisko .Nie było blach. Dym z paleniska snuł się smętnie po izbie, ściany były czarne, ogorzałe jak w kuźni". Myślę , że palono drzewem. No to jak z tym zdrowiem, długim życiem i smogiem.
zbik08:10, 5 listopada 2019
tylko zostawcie trochę kasy na mok Joanny żeby było za co odgarniać śnieg na tarasie widokowym na dachu
asan18:18, 4 listopada 2019
Dzwonek alarmowy odezwał się we wszystkich mediach
Radykalna zmiana musi nastąpić jak chcemy promować Podhale, a sami nie borykać się z chorobami układu oddechowego.
............................................................

Rozprowadzić sieć gazową, cieplną z dostępem dla każdego domostwa!- analogia do sieci elektrycznej!
Pokazać koszty przyłącza, symulację rocznych kosztów ogrzewania i mieszkańcy sami wybiorą i odejda od węgla , w tym również od tego mielonego- ekogroszku!
PK10:32, 4 listopada 2019
Władze NT skończcie to udawanie walki ze smogiem.Wzorem większych miast należ ustalić okres przejściowy przechodzenia z nieekologicznych źródeł ogrzewania.W tym okresie trzeba do mieszkańców skierować konkretne pieniądze koniec z głupotami,wieżami,przywitaniami lata itd...to nie są najważniejsze rzeczy żeby pomijać walkę o czyste powietrze.Nie może być tak że ktoś dostaje dofinansowanie na ogniwa fotowoltaiczne płaci sobie mniej za prąd a wieczorem odpala kopciucha i pali śmieci czy jak się zdarza foliami z bali z siana.
Adam19:44, 3 listopada 2019
bez łaski i chodzenia po urzędach można dostać 5 tyś. z NFOSiGW
darko17:26, 3 listopada 2019
Dorula co ty na to , wszędzie można tylko nie w Zakopanem ,
Olo13:31, 3 listopada 2019
Do Adik Składaj jak chcesz a nie marudź.
Adik11:31, 3 listopada 2019
dostaną ci co bliżej *** już raz tak było
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas