Czwartek, 20 luty 2020, Imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 96
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 97
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 96
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 96
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 96
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
07.11.2019, 14:00 | czytano: 4882

Flisacy sławni nawet w Chinach

Właśnie ukazał się pierwszy artykuł z podróży po Małopolsce Wu Xin - gwiazdy chińskiej telewizji. Tak prezentuje się okładka szanghajskiego magazynu podróżniczego 旅行者 ("Podróżnik").

Choć kolejny sezon spływu właśnie dobiegł końca, wygląda na to, że w Chinach sezon na spływ Dunajcem dopiero się zacznie. Wizyta realizowana była przez Małopolską Organizację Turystyczną we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną i Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Pekinie.Jednocześnie MOT prowadzi intensywną promocję Małopolski w Pekinie i Szanghaju oraz na targach w Nanning, gdzie zachęcają Chińczyków do odwiedzenia Małopolski m.in. pięknymi, flisackimi kamizelkami i oczywiście czerwonymi koralami.

opr.JD / MOT
najnowsze informacje
komentarze
Baca20:44, 11 listopada 2019
Do oli. Wróć się do podstawowki,bo chyba mamusia pomogła ci sprawdziany z geografii pisać i się doksztalc!!! Flisacy to Pieniny, niedorajdo! !!
oli16:25, 8 listopada 2019
Spisoki nie mają na kierpce? Chyba za mało zarobili.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij