Sobota, 14 grudzień 2019, Imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy
Rabka Zdrój i okolice
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 80
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 80
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 80
Rain
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 75
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 80
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
01.12.2019, 11:21 | czytano: 3874

Zakopiańska Gala Boksu (zdjęcia)

zdj. Marcin Szkodziński

ZAKOPANE. Fani boksu przybyli do Centrum Kongresowego „Gerlach” w Nosalowym Dworze mogli obejrzeć siedem walk. W walce wieczoru na punkty wygrał Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.

Jako pierwsi rękawice skrzyżowali Damian Drabik i Denis Kroliuk. 4 – rundowa walka zakończyła się wygraną Denisa. W trakcie drugiej walki do ringu weszli Kamil Bednarek i Sierwiej Zhuka. Walka zakończyła się wygraną Bednarka.

Trzecia walka należała do Ivana Njegac i Damiana Kiwiora. Z uniesionymi rękami z ringu zszedł Kiwior.Podczas czwartej walki zmierzyli się Przemysław Zyśk oraz Denis Krieger. Zyśk wygrał nokautując rywala.

Piąta i szósta walka zakontraktowane zostały na 8 rund. Jako pierwsi na ring weszli Mateusz Truć i Shakael Phinn. W Walce wygrał Truć. Tuż za nimi rękawice skrzyżowali Mathiu Eklaund i Fiodor Czerkaszyn, który wygrał walkę.

Walka wieczoru zakontraktowana została na 10 rund. Zarówno Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, jak i Taylor Mabika wykazali się świetną kondycją. Ostatecznie na punkty wygrał „Diablo”.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij