Piątek, 03 kwiecień 2020, Imieniny: Ryszarda, Antoniego, Pankracego
Rabka Zdrój i okolice
Clear
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 37
Clear
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 37
Clear
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 37
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 47
Clear
-0°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 37
Clear
-1°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 37
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
06.01.2020, 18:00 | czytano: 12106

Justyna Kowalczyk krytykuje Zakopane, chwali Turbacz

Arch. Podhale24.pl

Nasza najlepsza biegaczka w historii przyjechała na Podhale wraz ze swoimi podopiecznymi z kadry narodowej kobiet. Niestety, przygotowania nie idą zgodnie z planem, z powodu złego stanu tras.

"Jest mi wstyd przed dziewczynami, że nie zabrałam je za granicę, gdzie miałyby świetne trasy przygotowane i mogły jak rywalki przygotować się do najważniejszych startów. Choćby do Strbskiego Plesa. Dziękujemy" - napisała na Facebooku, prezentując zdjęcie rozdeptanej trasy biegowej będącej pod nadzorem Centralnego Ośrodka Sportowego w Zakopanem.Justyna Kowalczyk chwali natomiast stan przygotowania tras biegowych z Obidowej na Turbacz, na które zabrała swoje podopieczne, a które są pod opieką gminy Nowy Targ.oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
j09:03, 9 stycznia 2020
a,co z trasą z Waksmunda na Turbacz,budują i budują ?
koleś09:14, 8 stycznia 2020
Słodki atak i zabawny zarazem zainteresowanych najbardziej biegówkami i obiektem CNB "GORCE" w Klikuszowej. " Narciarzu" popłyń najlepiej swoją żaglówką pod swoją "banderą" .
rodzic22:35, 7 stycznia 2020
Pani mieszkanko Gminy Nowy Targ kto stoi za budowa Centrum Narciarstwa Biegowego w Klikuszowej i co to za porównania. Dzieje się coś wielkiego w skali światowej i najważniejsze podziękować samorządowi GN na czele z Wójtami za przychylność i dobre decyzję a reszta w naszych rękach. Zapraszam na biegówki do Obidowej setki szczęśliwych ludzi z dziećmi. polecam... a to dopiero początek razem z Klikuszową, Zakopanem, Kościeliskiem, Ptaszkową i Szczyrbskim Plesem na Słowacji jesteśmy w stanie ruszyć na biegówki i zmienić swoje i naszych dzieci życie i tego Pani życzę...
narciarz13:44, 7 stycznia 2020
do mieszkaniki.gminy Nowy Targ. Poziom Pani wiedzy na tematy które poruszyła Pani w poście jest zatrważająco niski. Proszę uzupełnić informacje a później szeroko sie na te tematy rozpisywać. O sporcie wyczynowym nie ma Pani bladego pojęcia. Po takich zaprosinach wątpię czy Pani Justyna zechce odwiedzić nowo powstające centrum. Wydawało mi zę trasa na Turbacz a Centrum będą działać pod jedną "banderą" promować na narty biegowe a tu już, na etapie budowy wkrada się jakaś chora konkurencja.
mieszkanka gm. Nowy targ08:14, 7 stycznia 2020
"Cudze chwalicie swego nie znacie". Trenerka nie zna tras narciarstwa biegowego w Ptaszkowej przygotowanych profesjonalnie?, jest to szukanie dziury w całym, chwali trasy dla amatorów w Obidowej (bez infrastruktury towarzyszącej) a nie mniej ważnej jak dobre trasy. Chwali Obidową bo trasy "ŚLADAMI OLIMPIJCZYKÓW "- szumnie brzmi , a gdzie co........:)? stoi za nimi też dyrektor SMS w Zakopanem i to dla Pani trener priorytet. Pozdrawiam pasjonatów narciarstwa biegowego i zapraszam na trasy biegowe w sezonie 2020/2021 do Centrum Narciarstwa Biegowego w
Klikuszowej. Piękny to będzie obiekt (obecnie jest już w bardzo zaawansowanej budowie) w pięknej otwartej przestrzeni krajobrazowej naturalnej scenerii wraz z infrastrukturą towarzyszącą, oddany zostanie do użytku jesienią 2020 roku.
nowotarżanka08:14, 7 stycznia 2020
Jakby miasto współpracowało z gminą to nie trzeba by było kupować następnego ciągnika czy nieużywanego frezu .I wszystkim by się opłacało .
Miasto miało by ten temat obsłużony w rozsądnej cenie i profesjonalnie
a gmina dodatkową pracę i zwrot kosztów zakupu sprzętu .
love07:35, 7 stycznia 2020
Gmina bardzo poważnie podeszła do sprawy biegówek, czego nie można powiedzieć o mieście bo tu zastój od lat i teraz nawet nie poradzili sobie z zakupem ciągnika. Swoją drogą już dawno powinien być kupiony ratrak.
Stary23:27, 6 stycznia 2020
Jak będą biegać w głębokim śniegu to po trasie polecą jak piórka. Ja pamiętam jak Podhale trenował rusek ciągnąc opony po lodzie i rezultat był.
an23:25, 6 stycznia 2020
Przecież były Święta, a to praca w budżetówce, po co się starać
Wstyd
Miś21:18, 6 stycznia 2020
Gmina Nowy Targ na prawde się stara i jak widać zależy jej na turystach. z Nowym Targiem znacznie gorzej choć warunki na takie trasy tez sa .
turysta20:28, 6 stycznia 2020
Ferdek się czepia, to jego specjalność
Miejscowy20:27, 6 stycznia 2020
Do Ferdek.Jakie imie taki komentarz boku
Kapa Nostra20:25, 6 stycznia 2020
Trasa bardzo dobrze utrzymana, kto jeździł ten wie. Gmina Nowy Targ (nie mylić z Miastem Nowy Targ) zakupiła ratrak kilka lat temu i to był strzał w dziesiątkę. Trasy na terenie gminy są przez to utrzymywane, już nie wspomnę o feriach i tasach przy wiejskich szkołach. Koledzy i koleżanki z urzędów miast Nowy Targ i Zakopane bierzcie przykład z Obidowej. Nie ma nic lepszego dla ożywienia lokalnej turystyki jak dobra opinia użytkowników.
dae20:24, 6 stycznia 2020
Po co generować koszty za granicą jak i tak nie ma efektów...
Ja tylko przejazdem20:23, 6 stycznia 2020
Ferdek
Justyna jest strasznie wkurzającą, ale jednocześnie to nasza najlepsza biegaczka narciarska w hstorii.
Ty jesteś równe wkurzający, a może nawet bardziej, a to tego zupełnie bez sukcesów.
Zdecydowanie przychylam się do opinii Justyny. Twoja jesy mało warta...
Asfdfv20:16, 6 stycznia 2020
To ty trenuj pływanie w basenie bez wody
nowotarżanin19:59, 6 stycznia 2020
do ferdek
jak nie wiesz co pisać to weż /.../
Ferdek18:53, 6 stycznia 2020
To jedz za granicę.. Ale zapłać że swojej kieszeni.. Mają trenować choćby na miały jeździć po trawie
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij