Poniedziałek, 13 lipiec 2020, Imieniny: Irwina, Margarety, Sary
Szczawnica i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Clouds
11°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Clouds
11°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Rain
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 90
Clouds
10°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
12.01.2020, 15:23 | czytano: 5418

Uroczyste ślubowanie nowo przyjętych policjantów

zdj. KWP w Krakowie

Na terenie Oddziału Prewencji Policji w Krakowie odbyło się uroczyste ślubowanie 133 nowo przyjętych policjantów, w tym 27 kobiet. Dwoje funkcjonariuszy pracować będzie w Zakopanem.

W uroczystości uczestniczył Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik, Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta, ks. prof. Norbert Pikuła, kapelan małopolskich policjantów, ksiądz kanonik dr Paweł Mielecki, oraz przełożeni ślubujących policjantów. Wśród zaproszonych gości liczną grupę stanowili także członkowie rodzin nowo przyjętych policjantów.


Ślubowanie odebrał Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor dr Krzysztof Pobuta. Komendant przypomniał, że 30 grudnia 2019 roku w małopolskim garnizonie Policji zostały zapełnione wszystkie wakaty. Te etaty otrzymali właśnie ślubujący policjanci.

Teraz przed nowo przyjętymi policjantami przeszkolenie, po którym rozpoczną służbę w jednostkach małopolskiego garnizonu Policji. Najwięcej z nich trafiło do Krakowa – 65 osób zasiliło szeregi Komendy Miejskiej Policji. Również Komenda Wojewódzka Policji zyskała 45 nowych funkcjonariuszy. Wzmocnione zostały także szeregi komend powiatowych i komisariatów w regionie. Dwóch funkcjonariuszy zasili komendę powiatową w Zakopanem.


Ślubujący policjanci zostali przyjęci do służby 30 grudnia 2019 roku.

opr.s/ zdj. KWP w Krakowie
najnowsze informacje
komentarze
F-1613:06, 13 stycznia 2020
Do heluś
Zamień się z nauczycielem lub z policjantem na 30 dni pracy wtedy zobaczymy jakie efekty nauki i wiedzy przekazanej od Ciebie będą mieli uczniowie po tych 30 dniach Twojej pracy nimi. Co ich nauczysz z języka polskiego,matematyki lub innych przedmiotów. Jak Ci nauczyciel czy policjant jest niepotrzebny to zawsze możesz swoje dzieci wszystkiego nauczyć sama. Jeżeli Cię ktoś napadnie,pobije lub coś ukradnie to wtedy nie szukaj pomocy u policjantów oni wszyscy mają miód. Jeżeli jesteś smakoszem miodu nic do stracenia witamy w naszych szeregach.
heluś18:56, 12 stycznia 2020
Jak to jest: policjantom i nauczycielom tak jest źle, tak bardzo źle, a jeszcze nie tylko nikt z nich nie odejdzie, a jeszcze tyle pszczółek się cały czas garnie do miodu?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij