Czwartek, 27 luty 2020, Imieniny: Romana, Makarego, Lutomira
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 59
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
27.01.2020, 19:34 | czytano: 7558

Wypadek z udziałem konnego zaprzęgu

Fot. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Na skrzyżowaniu zakopianki z drogą na Olczę samochód zderzył się z zaprzęgiem konnym.

Po zderzeniu jeden z koni uciekł spłoszony. Został złapany i jest po opieką weterynarza. Drugi przewrócił się na ziemię. Prawdopodobnie jest lekko ranny.

r/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
m22:30, 27 stycznia 2020
też kiedyś ostro hamowałam i zryłam pobocze z prędkości 50-60km/h nieoświetlony wóz wyskoczył z drogi Guty . Zgadzam się z Obiektywny , podczas kuligów , wesel ... nie zachowują między sobą odpowiednich odstępów , a powinni . Nie komentuje trzeźwości WOŹNIC .
Takaprawda21:27, 27 stycznia 2020
Brawa dla kierowcy który jechał z dużą większą prędkością niż dozwolona oto co można zrobić gdy się nie myśli tylko chce popisać. Nie zapominajmy że zwierzęta też czują ból więc może lepiej zdjąć nogę z gazu i zobaczyć że na drodze są też inne pojazdy.
Woźnica20:42, 27 stycznia 2020
Zaprzęg Jonny ma takie samo prawo poruszać sie po drodze jak auto,caper co wjechał w zaprzęg powinien iść siedzieć,naraził nie tylko ludzi,ale i zwierzęta swoja niewiedza ,odebrać prawo jazdy !,,,,
Obiektywny19:51, 27 stycznia 2020
Jeżdżą tymi bryczkami bez oświetlenia tamują ruch i jeszcze pretensje do całego świata. A najgorsze jak se kulig wymyślą na ulicy, Nie można ich w żaden sposób wyprzedzić.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij