Poniedziałek, 13 lipiec 2020, Imieniny: Irwina, Margarety, Sary
Nowy Targ i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
10°
Wiatr: 6.624 km/h Wilgotność: 100
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
06.05.2020, 12:55 | czytano: 5652

Ruszyły prace na rondzie (zdjęcia)

Rozpoczęły się długo wyczekiwane roboty budowlane na feralnym rondzie w Krościenku. Jest szansa na zmniejszenie weekendowych korków wakacyjnych, gdyż prace mają być zakończone przed końcem czerwca. Jednak do tego czasu kierowcy mogą spodziewać się utrudnień.

Najkorzystniejszą ofertę przebudowy ronda na rondo turbinowe złożyło Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A z Nowego Sącza. Prace obejmować będą wykonanie robót budowlanych związanych z przebudowa małego ronda jednopasmowego na rondo turbinowe z dodatkowymi pasami do skrętu w prawo. W projekcie przewidziane jest także wykonanie niezbędnej infrastruktury towarzyszącej.

Termin zakończenia robót planowany jest na czerwiec tego roku.

jd/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
endriu13:44, 8 maja 2020
na rynku też było za dużo miejsca parkingowego to trzeba było zmniejszyć ilość tych miejsc, będzie pięknie ale na pewno nie funkcjonalnie, za jakiś czas do przeróbki...
Optymista20:51, 6 maja 2020
Rondo projektowali magistry doktory od łopatologii a nie PANOWIE inżynierowie. Takich rond w nowotarskim jest więcej. do tego należy doliczyć skrzyżowania na których chcący włączyć się do ruchu samochód pow. 3,5t musi wjechać na przeciwległy pas. Kto ich uczył i kto przyjął i zatwierdził tak idiotyczny projekt skrzyżowania. A pieniądze podatnika wywalone w błoto.
???19:30, 6 maja 2020
Błąd w budowie ronda był ewidentny i każdy to odczuł. To rondo powinno być np. turbinowe jak choćby w Zabrzeży. Dobrze, że go spróbują poprawić ale dlaczego przejścia dla pieszych nadal będą w miejscach w których były ?
One też w znacznym stopniu spowalniały i blokowały rondo. Przejście przy zjeździe na Szczawnicę mogło być zrobione pod mostem i nie blokowało by ani wyjazdu z ronda ani wjazdu na rondo.
spostrzegawczy14:04, 6 maja 2020
A już po tytule patrząc była nadzieja, że to chodzi o rondo Św. Anny - Grel w Nowym Targu!
jan13:00, 6 maja 2020
Nic to nie da. Pieniądze poszły w błoto.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij