Wtorek, 18 maj 2021, Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Jabłonka i okolice
Rain
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 99
Rain
Wiatr: 12.06 km/h Wilgotność: 91
Rain
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
21.05.2020, 09:00 | czytano: 2121

Stadion Wierchów będzie miał sztuczną murawę

Fot. Piotr Kuczaj / Archiwum

Rusza trzeci etap prac na Stadionie Miejskim przy ul. Jana Pawła II w Rabce-Zdroju. Urząd rozstrzygnął właśnie przetarg na przebudowę płyty boiska sportowego.

Przetargowi towarzyszyło rekordowe zainteresowanie, wpłynęło aż 19 ofert. Ostatecznie samorząd za najkorzystniejszą uznał ofertę firmy Leszek Wcisło J&R Roboty Ziemne ze Skawiny za cenę 2 547 541,56 zł i to jej powierzył realizację prac.

Przypomnijmy, iż już od jakiegoś czasu trwają tu prace przy budowie nowej bieżni lekkoatletycznej i przebudowie budynku klubowego. Teraz nadszedł czas na murawę. Główny zakres prac obejmuje wymianę naturalnej trawy na stadionie na syntetyczną. Do wykonawcy należeć też będzie m.in. montaż nowych bramek, dostarczenie bramek przenośnych, montaż kabin dla zawodników rezerwowych, piłkochwytów, oświetlenia, budowę ogrodzenia czy przebudowa kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz odwodnienia. Planowany termin zakończenia prac to koniec listopada tego roku.

oprac. r/ źródło: UM Rabka-Zdrój
najnowsze informacje
komentarze
ty23:25, 21 maja 2020
@To ja
Bardziej bym się obawiał o ciebie...
zielony22:08, 21 maja 2020
Ciekawe, z jak daleka będzie czuć tę trawo-gumę, jak przyświeci słońce. Świat odchodzi od plastiku, my w niego inwestujemy.
TO JA17:46, 21 maja 2020
Mimo wszystko obawiam się o lekkoatletów ,że nie dopuszczą nas kopacze do obiektu, a co do porządku , to piłkarze nic nie są lepsi od innych . Także chcą wszystko na tacy i najlepiej by było by forma też była bez treningu, ale mam nadzieję ,że przyjdzie trener , który pogoni to luźne towarzystwo do solidnej roboty i do prządku także , bo już czas na to by w Rabce była PRZYNAJMNIEJ ii LIGA, ALE MUSI BYĆ NATURALNA MURAWA , A NIE SZTUCZNA .
donosieciel do PPPN15:02, 21 maja 2020
@sztuczna trawa
Od czasu gdy odszedł Śp.Pan Wójcik lekkoatleci nie zrobili nic,dosłownie nic żeby poprawić infrastrukturę lekkoatletyczną.Sądzę że gdyby nie miasto i obecny remont,za chwilę biegali by po betonie a oszczepem i kulą rzucali po krzakach.Dziś się przychodzi na obiekt trenować i wymaga,żeby wszystko było gotowe,podane na tacy.Takich właśnie mamy lekkoatletów obecnych pokoleń.Nie wspomnę o syfie pozostawianym po sobie.Poza tym piłkarze i lekkoatleci będą mieli na czym trenować,jedni na bieżni i na zakolach poza bramkami,drudzy będą od tego mieli płytę bioska.Może przez następne 20-cia lat błyśnie jakiś talent szybko przebierający nogami po bieżni...
tw galicja12:41, 21 maja 2020
Porażka, a nie można takich stadionów na wysypisku śmieci robić? Tam też dużo plastiku
sztuczna trawa - powtórka z miasta11:19, 21 maja 2020
To jest już pewne ,że do stadionu w Rabce nie dorwią się żadni zawodnicy lekkoatleci , bo opanują go przy takim układzie jedynie kopacze Wierchów. Założyć im jeszcze sztuczne oświetlenie , to od świtu do nocy opanują stadion i nikt inny nie będzie mógł na niego wejść .Śp.T Pan Wójcik przewróci się w grobie .na taką sytuację
LA11:05, 21 maja 2020
Pan trener Perucki nie będzie zadowolony. Oszczepnicy mogą już nie mieć gdzie rzucać :/. Szkoda, że znowu wygrywa piłka :c.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij