Wtorek, 01 grudzień 2020, Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza
Jabłonka i okolice
Clouds
-6°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-7°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-5°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 85
Mist
-4°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-4°
Wiatr: 8.172 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-6°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
22.05.2020, 21:30 | czytano: 5385

Strażacy znieśli poszkodowanego do karetki

zdj. OSP Kościelisko

KOŚCIELISKO. "Zostaliśmy zadysponowani do pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego na ul. Czajki. Naszym zadaniem była pomoc ZRM przy zniesieniu osoby z budynku mieszkalnego do karetki pogotowia ze względu na wąskie korytarze oraz nie wystarczającą ilość ratowników" - wyjaśniają druhowie z OSP Kościelisko.

- W ostatnim czasie nie jest to nasz jedyny wyjazd do tego rodzaju zdarzenia. W przeciągu ostatnich tygodni również uczestniczyliśmy w zdarzeniu, które wymagało pomocy ZRM w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. Nędzy Kubińca - dodają strażacy.

s/
najnowsze informacje
komentarze
Anna11:06, 23 maja 2020
Zapraszam do znoszenia np 100 kg pacjenta po stromych schodach w dwie osoby. To jest niewykonalne i niebezpieczne przede wszystkim dla chorego.
nogaty10:07, 23 maja 2020
@Obserwator.Zapomniałeś sobie zażyć? Albo zmień to co zażywasz.
nienormalny10:03, 23 maja 2020
Zdrówka Panie,,szczupły,, .Ostrzeżenie dla tych co żrą nie zdrowo(np. w fast foodach).
Obserwator09:20, 23 maja 2020
No cóż takich mamy ratowników co nie potrafią sobie poradzić. Nic nie zrobisz. A potem się irytują ze nikt nie nazywa ich bohaterami no ale za co? Wykonują prace jak każdą inną i na dodatek najważniejsze dla nich jest bezpieczeństwo własne :D a w innych formacjach mundurowych ?... ratowanie ludzkiego życia oraz mienia nawet z narażeniem własnego życia...?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij