Czwartek, 02 lipiec 2020, Imieniny: Jagody, Urbana, Martyniana
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
24°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 88
Clouds
25°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 88
Clouds
24°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 88
Rain
26°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 61
Rain
25°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 72
Clouds
20°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 88
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
28.06.2020, 16:38 | czytano: 19503

Piorun uderzył w grupę ludzi

arch. Podhale24

Do zdarzenia doszło w Ochotnicy Górnej. Z pierwszych informacji wynika, że poszkodowane są trzy osoby. Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. To niejedyna akcja prowadzona w niedzielne popołudnie w rejonie Podhala.

Do poszkodowanych w wyniku uderzenia pioruna wyjechały dwie karetki pogotowia. Wezwano także śmigłowiec LPR. Na miejscu są także inne służby ratunkowe.

Popołudniowa burza, która przeszła nad Podhalem wyrządziła kilka szkód. Informacje o podtopieniach dochodzą do strażaków z całego powiatu nowotarskiego.

W Rabie Wyżnej i Ludźmierzu strażacy z PSP w Nowym Targu usuwali połamane drzewa z dróg i ścieżek rowerowych. Z kolei w Kluszkowcach doszło do niewielkiego pożaru samochodu.

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij