Czwartek, 06 maj 2021, Imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty
Szczawnica i okolice
Clear
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 70
Clear
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 90
Clear
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
22.07.2020, 14:15 | czytano: 2961

W Sromowcach Niżnych powstaje sala gimnastyczna

zdj. UG Czorsztyn

Trwa budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Sromowcach Niżnych. Obiekt powinien być gotowy do końca sierpnia 2022 roku. Prace budowlane wykonuje wybrana w drodze przetargu firma „Morcin” Krzysztof Jagieła z Ochotnicy Dolnej, która w maju weszła na teren budowy.

Inwestycja obejmuje budowę sali gimnastycznej wraz z szatniami i pomieszczeniami sanitarnymi o łącznej powierzchni użytkowej obiektu 696,42 m2. Sala gimnastyczna połączona będzie przejściem z częścią istniejącą szkoły. Inwestycja obejmuje również zagospodarowanie terenu wokół obiektu, w tym wykonanie chodników.Budowa nowej pełnowymiarowej sali gimnastycznej, która powstaje przy budynku szkoły jest możliwa, dzięki dofinansowaniu, jakie lokalny samorząd pozyskał w ramach konkursu „Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej” ogłaszanego przez Ministra Sportu. Kwota pozyskanego dofinansowania to ponad 2,3 mln zł.opr. Aneta Markus
najnowsze informacje
komentarze
wojtek02:31, 24 lipca 2020
Piękna inwestycja. Mam nadzieję, że dzieciaki będą miały niezłą zabawę i wiele radości. A przede wszystkim moęz sport odciągnie ich od smart fonów i nie tylko.
paatyki21:11, 23 lipca 2020
Szalunków tyle co kot napłakał..
xyz20:58, 23 lipca 2020
No i dobrze. Lepsze to niż pakowanie kasy w ul. Piękną w Kluszkowcach.
Jacek18:27, 23 lipca 2020
Do Wiesi- nie dziwię się, że komentarz podpisany przez małe "w".
Do wiesi09:58, 23 lipca 2020
No nie wytrzymam! Z dedykacją dla Wiesi, pierwszy z brzegu cytat:
"Aktywność fizyczna, szczególnie istotna w dzieciństwie i młodości, nie traci na znaczeniu w kolejnych latach życia. Stymuluje rozwój fizyczny, motoryczny, psychospołeczny. Jest istotnym czynnikiem biologicznej i kulturowej adaptacji do środowiska życia. Poprawiając biologiczny stan organizmu, pozytywnie wpływa na procesy poznawcze i psychikę, umożliwiając samodzielne i satysfakcjonujące funkcjonowanie w społeczeństwie ? z osobistą korzyścią dla siebie samego i licznymi dobrami ofiarowanymi społeczności".
I jeszcze jedno- wszystkie dzieci zasługują jednakowo na godne warunki do nauki (w tym również jest wf).
optymista22:21, 22 lipca 2020
A chudy beton pod ławami? Nie było w kosztorysie? Aaa nie trza...
wiesia20:15, 22 lipca 2020
i ja się pytam po co????
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij