Przygotowania do gazyfikacji rabczańskiej gminy - podhale24.pl
Sobota, 04 lutego
Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Gilberta
Rabka Zdrój
Snow
-1°
Wiatr: 11.412 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
-1°
Wiatr: 9 km/h Wilgotność: 96 %
Snow
-0°
Wiatr: 15.336 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
-0°
Wiatr: 18 km/h Wilgotność: 97 %
Snow
Wiatr: 13.68 km/h Wilgotność: 96 %
Snow
-1°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 99 %
Jakość powietrza
18 %
Nowy Targ
6 %
Zakopane
12 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 3 | 6 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
29.07.2020, 10:00 | czytano: 2711

Przygotowania do gazyfikacji rabczańskiej gminy

- Cały czas prowadzone są rozmowy Polską Spółką Gazownictwa na temat rozbudowy sieci gazowej w Chabówce, Ponicach i Rdzawce - zapewnia burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder.

Arch. Podhale24.pl
Arch. Podhale24.pl
- Na zapytanie gminy skierowane do PSG o harmonogram rozbudowy sieci gazowej w gminie Rabka-Zdrój, otrzymaliśmy pismo podpisane przez Zastępcę Dyrektora ds. Technicznych Pana Władysława Ziomka, które wyjaśnia tę sprawę. Z przekazanych informacji wynika, że prace związane z rozbudową sieci gazowej są zaawansowane, a datą decydującą o rozbudowie będzie rok 2021 r. - informuje włodarz Rabki-Zdroju.

Burmistrz dziękuje też wszystkim osobom zaangażowanym w sprawę rozbudowy sieci gazowej, a zwłaszcza tym mieszkańcom, którzy wyrazili zgodę na przejście przez ich działki rurociągu z gazem. - Bez tych zgód rozwój sieci gazowej w naszej gminie będzie niemożliwy - podkreśla.

oprac. r/ UM Rabka-Zdrój
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Edi z Rabki23:18, 29 lipca 2020
Obraz panującej nam władzy, kształtuje informacja przedstawiana w mediach, a nie faktyczne działanie, i fatalne skutki podejmowanych posunięć władzy Gminy. Burmistrz lewą ręką przekazuje pisma o przyspieszenie gazyfikacji Gminy Rabka, a prawą ręką podpisuje pisma uniemożliwiające prowadzenie tej gazyfikacji. Brak doświadczonych pracowników Urzędu Gminy, w przyjmowaniu najbardziej rozsądnych rozwiązań dla rozwoju Gminy, powodują, że sugestie Burmistrza Rabki-Zdroju, pracownicy wykonują bez refleksyjnie, ze szkodą na wizerunku Gminy. Pomimo dwukrotnego zwrócenia się do Burmistrza o wyrażenie zgody na ułożenie GAZOCIĄGU - SIECI GAZOWEJ, Burmistrz Rabki zablokował jedyną drogę,budowę gazociągu w gruncie drogi dojazdowej (wewnętrznej) , który zasilałby wiele posesji. Pomimo podjęcia próby pertraktacji i i pisemnych wyjaśnień, brak zrozumienia przez pracowników Gminy, zablokował doprowadzenie sieci gazowej do tej części Rabki znajdującej się nieopodal wsi Chabówka
z Rabki13:35, 29 lipca 2020
To jeszcze kanalizacja i szybki internet, i będzie jak w wielkim mieście.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas