Czwartek, 22 październik 2020, Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii
Jabłonka i okolice
Clear
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 71
Clear
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 71
Clear
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 71
Clear
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clear
13°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 77
Clear
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 71
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
05.08.2020, 12:32 | czytano: 1786

Absolutorium dla wójta Lipnicy Wielkiej

kadr z filmu/YT

Podczas sesji, radni Gminy Lipnica Wielka jednogłośnie udzielili wójtowi Mateuszowi Lichosyt absolutorium za rok 2019. - Zrealizowane inwestycje i działania, a także dużo lepszy od zakładanego wynik finansowy na koniec ub. roku są wynikiem wspólnej pracy i zaangażowania - podkreślał wójt.

Przewodniczący Rady Gminy Andrzej Karkoszka, komentując przedstawiony przez wójta raport o stanie gminy za rok 2019, stwierdził: "Rozwijamy się jako gmina. Idziemy, do przodu, więc to jest w tym wszystkim najważniejsze. Pomimo tych wszystkich problemów jakie mamy, z różnymi płaszczyznami to jednak się rozwijamy.”

Wójt dziękując radnym za udzielenie absolutorium i udzielenie wotum zaufania - kilkakrotnie podkreślał istniejącą współpracę w samorządzie. Mateusz Lichosyt docenił pracę Rady, sołtysów i pracowników UG. Zaznaczył, że liczy na "tak owocną współpracę w roku bieżącym i latach następnych", bowiem "dialog i dochodzenie do kompromisów są gwarantem dla zrównoważonego rozwoju gminy."

opr. s/
najnowsze informacje
komentarze
Z Lipnicy12:11, 7 sierpnia 2020
Gratulacje dla tak młodego Wójta.
Co roku jest coraz lepiej, a w następnej kadencji będzie scalenie.
sss12:27, 6 sierpnia 2020
Szybkie pytanie Fred, które inwestycje z 2019 to inwestycje Jazowskiego?

Droga za dzwonnice ?
Droga do Mlynarczyka?
Na nic nie bylo projektu, wszustko zrtobil LICHOSYT.

Moze ta wieza widokowa co Jazowski myslal ze zrobi za 100 tys a gmina musiala dolozyc drugie 100. Moze ten mural co teraz zrobili tez pomysl Jazowskiego?
freddy09:16, 6 sierpnia 2020
Do fred.

:)
fred05:51, 6 sierpnia 2020
Zrealizowane inwestycje dla Wójta ale to nie jego zasługa,to wszystko Pan Jazowski projektował,ta rada gminy nić nie robi.Panie przewodniczący jak gmina idzie do przodu to w złym kierunku.Co z drogami dojazdowymi do działek? no i czy musi byc aż 5 sołtysów w gminie juz nie wspomnę o straży pożarnej.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij