Czwartek, 24 wrzesień 2020, Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
Nowy Targ i okolice
Clouds
21°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 63
Clouds
20°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 63
Clouds
20°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 63
Clouds
23°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 68
Clouds
21°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 71
Clouds
19°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 63
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
11.08.2020, 17:39 | czytano: 6741

Obawa przed koronawirusem w Urzędzie Gminy w Czarnym Dunajcu

Fot. Jakub Wojtyczek

Jeden z pracowników Urzędu Gminy w Czarnym Dunajcu ma objawy typowe dla zachorowania na COVID-19, w dodatku w jego rodzinie jest osoba zakażona koronawirusem. Pracownik został skierowany na testy, a urząd zdecydował się wprowadzić dodatkowe środki bezpieczeństwa.

"Od dnia dzisiejszego tj. 11.08.2020r. Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu wprowadza ograniczenia w przyjmowaniu stron. Powodem zaistniałej sytuacji jest skierowanie jednego z pracowników na test na obecność SARS-CoV-2. Do niezbędnego minimum ograniczona jest bezpośrednia obsługa mieszkańców i innych zainteresowanych w Urzędzie. Bezpośrednio załatwiane są sprawy pilne, nie cierpiące zwłoki i inne wymagające bezpośredniego kontaktu! Potwierdzane będą również profile zaufane, ze względu na ich znaczenie dla zdalnego załatwiania spraw. Kasa Urzędu pozostaje nieczynna, dlatego wpłat wszelkich należności należy dokonywać przelewem na konto Urzędu" - czytamy w komunikacie.oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Góroljosegóro23:27, 11 sierpnia 2020
A Wójt tys mioł stycność? Cy go zaś nie było jak całe lato?;
Hhh21:20, 11 sierpnia 2020
No to jak w rodzinie zarazony to po co przychodził do pracy
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij