Czwartek, 03 grudzień 2020, Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
Czarny Dunajec i okolice
Clear
-7°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Clear
-5°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Clear
-7°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-4°
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 81
Clouds
-7°
Wiatr: 9.288 km/h Wilgotność: 89
Clear
-12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Dostateczna
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
02.09.2020, 13:25 | czytano: 7793

Nożownicy w areszcie

Fot. Policja Zakopane

W centrum Zakopanego, w pobliżu klubu nocnego, wywiązała się awantura pomiędzy kilkoma osobami. W jej trakcie 39-letnia kobieta wyjęła nóż.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Młody turysta został zraniony w klatkę piersiową. Pokrzywdzony szybko trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pierwszej pomocy.

- Niezwłocznie rozpoczęły się poszukiwania kobiety i pozostałych uczestników zdarzenia - relacjonuje asp. szt. Roman Wieczorek z zakopiańskiej policji. - Policjanci na podstawie uzyskanego rysopisu, bardzo szybko wytypowali i odnaleźli kobietę. Razem z nią zatrzymany został również młody mężczyzna, który jej towarzyszył. On również jak się później okazało zranił w twarz innego turystę na Krupówkach. Zatrzymane osoby tj. 39-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna pochodzący z Krakowa w przeszłości zatrzymywani byli już za przestępstwa kryminalne. Policjanci odnaleźli narkotyki oraz nóż, który będzie dowodem w sprawie. Napastnicy działali bez wyraźnego powodu będąc pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Zakopanem przychylił się do wniosku prokuratury i aresztował na trzy miesiące zatrzymaną bezpośrednio po zdarzeniu parę z Krakowa. Grozi im kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

oprac. r/ KPP Zakopane
najnowsze informacje
komentarze
Karaś07:04, 3 września 2020
5 lat powinni dostać
chuliganów eliminować prewencyjnie06:59, 3 września 2020
To urok Zakopanego. Zjeżdżają tu różne męty z całego kraju , bo tu tłok i trudniej ich wyłowić w tłumie i stąd te rozboje, wymuszenia. Wieczorami to spokojny człowiek musi raczej siedziecćw domu , bo strach się bać . policja musi się niestety sprężyć , bo inaczej nikt spokojny do zakopanego nie przyjedzie . Cała prawda , chuliganów trzeba z zakopanego eliminować
ian.17:22, 2 września 2020
dokąd będą takie bajeczne kary czy szanowna władza nie widzi co się dzieje co to za kara skok z nożem to nie żarty a potem taki napadnięty żegna się z życiem......
Tatusiek Na Towarze15:05, 2 września 2020
"W przyszłości byli zatrzymywani" wydało się rząd juz potrafi podróżować w czasie :O
jaga213:54, 2 września 2020
Zawsze jakieś bandziory nie szanującego cudzego życia ani zdrowia tylko swoje autodestrukcyjne zabawy
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij