Nowotarska artystka stypendystką Ministra Kultury - podhale24.pl
Nowy Targ
Clouds
7°C
Clouds
7°C
Clouds
6°C
Clouds
6°C
Clouds
5°C
Clouds
4°C
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zakopane
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Umiarkowana
PM 10: 100 | 200 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 34 | 68 %
Kartka z kalendarza
04.09.2020, 12:22 | czytano: 6492

Nowotarska artystka stypendystką Ministra Kultury

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznało stypendia dla artystów W ramach programu „Kultura w sieci". Wśród laureatów znalazła się Maria Zofia Mrożek. Od połowy września udostępniona zostanie w Internecie jej wirtualna ekspozycja.

„Moje Podhale - wirtualna wystawa prac” to projekt pierwszej, wirtualnej, autorskiej wystawy prac plastycznych Marii Zofii Mrożek, prezentującej tradycje i obrzędy religijne regionu Podhala. Podziwiać będzie można prace w czterech technikach: drzeworycie, linorycie, technice malarstwa na szkle i ceramice. Publikacja odbywać się będzie w dniach od 15 - 20 września br.

Maria Zofia Mrożek zajmuje się także malarstwem, grafiką i fotografią. Od lat prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą - wcześniej w Młodzieżowym Domu kultury, obecnie - Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu.

s/
Reklama
WITTCHEN - sklep internetowy
Kiermasz do -70%
Sklep Internetowy WITTCHEN | esklep@wittchen.com | telefon: 22 266 88 00
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Anna D.10:22, 7 września 2020
Brawo Marysiu - gratuluję. Marysia jest znakomitym pedagogiem, świetnym fachowcem i bardzo zaangażowaną osobą. Jej podopieczni rokrocznie zdobywają nagrody w konkursach graficznych w kraju i na świece. Może by policzyć. Jestem pewna, że wynik byłby rekordowy. Jeszcze raz gratulacje dla Marysi i całej artystycznej rodziny.
0
Alina18:11, 5 września 2020
Zosiu, moje gratulacje.
0
bb11:22, 5 września 2020
Pozdrawiam, gratuluję :)
Reklama
0
spostrzegawczy09:28, 5 września 2020
Gratulacje Pani Mario! Super, że została Pani doceniona!
0
ewa17:49, 4 września 2020
Gratulacje! Pani Maria jest niezwykła, absolutnie wspaniała!
0
obserwator12:47, 4 września 2020
Brawo! Gratulacje!
0
Basia12:27, 4 września 2020
Brawo dla pani Marii! Wspaniała postać i świetny pedagog.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
09
04.2026
Nie przegap!
28
03.2026
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas