Sobota, 26 wrzesień 2020, Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
Jabłonka i okolice
Rain
15°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Rain
15°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Rain
16°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 11.52 km/h Wilgotność: 89
Rain
15°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
15.09.2020, 13:13 | czytano: 9106

Drugie zakażenie w szkole. Tym razem uczeń z koronawirusem

Fot. Piotr Korczak

Wczoraj informowaliśmy, że u jednej z nauczycielek Szkoły Podstawowej nr 2 wykryto zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Dziś Urząd Miasta w Zakopanem przekazał, że zakażony jest również uczeń klasy III.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zakopanem ustala osoby, które miały bezpośredni kontakt z zakażonymi i kieruje kolejne osoby - uczniów i nauczycieli - na kwarantannę.

W związku z tą sytuacją od czwartku uczniowie 6 klas przejdą na zdalny tryb nauczania. Dotyczy to klas, które miały kontakt z zakażoną nauczycielką. Obecnie dyrekcja organizuje pracę szkoły. O szczegółach rodzice będą informowani poprzez dziennik elektroniczny. Budynek szkoły zostanie zdezynfrkowany.

Wczoraj do rodziców i opiekunów przesłano komunikat, w którym poinformowano, że we wtorek i środę, czyli 15 i 16 września w szkole nie będą prowadzone zajęcia.

r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij