Niedziela, 18 kwiecień 2021, Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
03.10.2020, 12:41 | czytano: 3943

Wznowiono poszukiwania turystki z Warszawy

Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Zakopanem wznowiło dziś poszukiwania turystki, która 20 września zaginęła w Tatrach. W góry ruszyło dziś 20 ratowników z psem tropiącym.

W niedzielę 20 września około godziny 11:30 Joanna Felczak wyszła ze schroniska Murowaniec i ruszyła w kierunku rozwidlenia szlaków Czarny Staw/Kasprowy Wierch/Kuźnice. Ślad po niej zaginął. Dotychczasowe, szeroko zakrojone poszukiwania turystki nie przyniosły skutku.

- Prosimy o prześledzenie swoich zdjęć z tego dnia. Może ktoś znajdzie na nich zaginioną. Dzięki takim informacjom moglibyśmy zawęzić rejon poszukiwań - apeluje Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Zakopanem do wszystkich, którzy tego dnia byli w tym rejonie Tatr.

Informacje można przekazywać telefonicznie do centrali TOPR tel. 18 206 34 44.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Gąsienica14:57, 4 października 2020
Nie chcę nikogo obrażać ani umniejszać tragedii. Ale czy Pani jest krewną jakiejś wysokopostawionej persony? Nie kojarzę poszukiwań zakrojonych na tak szeroką skalę.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij