Piątek, 07 maj 2021, Imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy
Nowy Targ i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 66
Clouds
10°
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 66
Clouds
11°
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 66
Clouds
14°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 62
Clouds
12°
Wiatr: 12.06 km/h Wilgotność: 68
Clouds
11°
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 66
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
12.10.2020, 15:40 | czytano: 3767

Radni zgodni w kwestii odznaczeń

arch. Podhale24

NOWY TARG. Przez aklamację przyjęto dziś uchwały w sprawach przyznania Medalu za Szczególne Zasługi dla Miasta Nowego Targu oraz Medalu Zasłużony dla Sportu.

Jak już pisaliśmy - do grona zasłużonych dla Miasta dołączą: Jakub Błażusiak, Marian Błażusiak i Roman Latoń, zaś Medale "Zasłużony dla Sportu" otrzymają Leszek Koperniak, Stanisław Marek, Władysław Palider i Jacek Sikora.

Jak zapowiedział przewodniczący Rady Miasta, uroczyste wręczenie odznaczeń zaplanowane jest na 10 listopada w auli Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej. Grzegorz Luberda zapowiedział jednocześnie, że jeśli z powodu sytuacji epidemicznej nie uda się tej uroczystości zorganizować, to odbędzie się ona "w terminie późniejszym, jak będzie już bezpiecznie".

Dodatkowo radni zdecydowali o ustanowieniu wyróżnienia za szczególne zasługi w zakresie kultury i sztuki. Osoby spełniające te warunki będą honorowane medalem pamiątkowym "zasłużonych dla kultury".

s/
najnowsze informacje
komentarze
obserwator21:58, 13 października 2020
A gdzie są maski ,radnych nie obowiązują?? /.../

Warto przeczytać podpis pod zdjęciem. Wyjaśniam: skrót "arch." oznacza, że zdjęcie ma charakter archiwalny, zostało zrobione znacznie wcześniej i służy jako ilustracja do tematu artykułu. A tematem nie są maseczki, tylko obradujący radni. Moderator.

ps. podpis "obserwator" to tak na serio?
Michalina18:27, 12 października 2020
Gdzie Bolesław Bara? Jestem zawiedziona brakiem jego osoby w tym gronie
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij