Środa, 02 grudzień 2020, Imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała
Nowy Targ i okolice
Clear
-6°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-5°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 88
Clear
-6°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-4°
Wiatr: 3.852 km/h Wilgotność: 82
Clouds
-6°
Wiatr: 8.712 km/h Wilgotność: 88
Clear
-11°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Zła
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
14.10.2020, 09:29 | czytano: 23816

Nowy Targ: próba zabójstwa

Arch. Podhale24.pl

31-letnia mieszkanka Nowego Targu została zatrzymana pod zarzutem usiłowania zabójstwa.

W niedzielne południe policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań w Nowym Targu, w którym miało dojść do ugodzenia nożem. Na miejscu zastali 31-letnią kobietę i leżącego na podłodze w kuchni krwawiącego mężczyznę. Policjanci ustalili, że między obojgiem doszło do sprzeczki, w trakcie której kobieta została kilkukrotnie uderzona przez partnera. 31-latka niespodziewanie sięgnęła po nóż i w odwecie ugodziła go w brzuch. Po całym zajściu natychmiast zadzwoniła na numer alarmowy i wezwała pomoc.

Ranny mężczyzna trafił do szpitala. 31-latka została zatrzymana w nowotarskiej komendzie. Kobieta była pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu w organizmie. We wtorek została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu, gdzie usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Źródło: KPP Nowy Targ, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Ja10:05, 16 października 2020
Taki kogucik z niego że kobietę bije ?? Żal
nowotarżanin19:39, 14 października 2020
Jak można uważać się za "mężczyzne" jak bije się kobiete??? zwyczajna *** nic więcej.....
B19:31, 14 października 2020
Brawo za komentarz dla Pani ?wielkie rzeki płyną cicho?...
wielkie rzeki płyną cicho17:34, 14 października 2020
Trudne bywają koleje losu. Nie osądzam czyjegoś życia i człowieka, którego nie znam. A nawet gdy wydaje mi się, że jakiegoś człowieka znam całkiem dobrze, to też staram się go raczej zrozumieć, niż osądzać, bo ja w jego skórze nigdy nie byłam i nie patrzyłam na świat jego oczami. Na dane wydarzenie składa się splot wielu, wielu czynników. O których w większości nie mamy zielonego pojęcia. Ludzka psychika jest znacznie bardziej skomplikowana, niż najnowszej klasy komputer. W podświadomości gromadzimy czasem dużo śmiecia. Ćwiczymy nasze mózgi w znanych sobie, a nie zawsze dobrych schematach. Schematy przemocowe najczęściej wynosi sie z domu. Dużo pracy wymaga jakakolwiek zmiana. A może to wydarzenie jest czymś pozytywnym. Dla tej kobiety / dla tego mężczyzny. Otworzy ciut bardziej oczy na to, w czym się tkwi, co się kultywuje na co dzień. Żeby coś zmienić, trzeba najpierw zauważyć, że ta zmiana jest potrzebna. Tego życzę obojgu tym osobom.
Kobieta15:03, 14 października 2020
To patologia, razem pili, on ją już nie raz uderzył, a siedziała z nim bo nie miała gdzie mieszkać. Damski bokser!! Kto go zna to wie że.codziennie pil
Kobieta13:46, 14 października 2020
No, nie wiem. Mieszkam w tym mieście od paru lat, ale największa agresja jest od kobiet. Bez powodu hejtują- môwiąc na odwrót, patrzą się na ulicy czy stojąc w kolejce - z prymitywnym wyrazem twarzy- agresywnie, zastraszająco ( patologicznie) czy to na dorosłego czy na dziecko lub wyśmiewczo gdy czują się gorsze- kolejna prymitywna reakcja, lub zwracają się do człowieka rynsztokowo. Stosują przemoc zastraszająco prowadząc rozmowę .... a dlaczego? Bo na odwrót wiedzą jakie są i jak by w takiej sytuacji postąpiły- według siebie się asekurują- wôwczas wiadomym jest z kim ma się odczynienia. Gdyby było źle, to nie byliby razem. To nie stare czasy, że w zaściankach kobiety tkwiły w takich związkach- bo się bały życia. Ona po czasie wzięła nóż, a alkohol? Gdyby była taka bidna jak niektórzy twierdzą, to nie byłaby pod wpływem. Najgorsze to to, że ich dzieci je naśladują...
góralka13:11, 14 października 2020
a może ona jest bardzo ogresywna,bo ja znam taką.A na codzień udaje bardzo miłą i grzeczną
dramat13:05, 14 października 2020
A ja tak z ciekawości. Tutaj obrona konieczna i groźba wysokiego wyroku. A co się dzieje z niby zatrzymanymi za handel narkotykami? Już wyszli? A przecież to zabójcy chociażby naszych dzieci!
Patoloia11:56, 14 października 2020
Co si dzieje w tym miescie
S11:26, 14 października 2020
Może raczej obrona własna! !!!!!!
obaj siebie warci11:19, 14 października 2020
Miała się widocznie zabić swojemu "panu"?
D.hu11:18, 14 października 2020
Cowid i alkohol.
C11:08, 14 października 2020
Gdyby był umiar w alkoholu byłaby wolna. Smutne
Sabina11:05, 14 października 2020
Chłop pewnie niszczył jej życie przez długi okres czas. Pił, potem bił, pewnie psychicznie dziewczynę wykańczał, ale to ona winna... Może było inaczej, nie znam ich, ale życie znam i tak jest zazwyczaj. Biedna ta kobieta, broniła się, a mogła dać się przecież zabić.... Da się jakoś pomóc tej kobicie?
Nowo Tarzan10:32, 14 października 2020
Nie do wiary! Chłop znęca się nad kobietą, dostała parę razy w obronie w amoku w bezsilności chciała go nastraszyć, lub się obronić i stało się nieszczęście. Tymczasowy areszt i oskarżenie o morderstwo, parodia prawa i zwykłej ludzkiej empati. Powinna dostać pochwałe za odwagę, że umie sama się obronić.
tomek10:10, 14 października 2020
ja pierdykam
co się u nas dzieje, otrucia, podpalenia, teraz to
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij