Czwartek, 03 grudzień 2020, Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
Jabłonka i okolice
Clear
-7°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-4°
Wiatr: 14.472 km/h Wilgotność: 2
Clear
-7°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-4°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 82
Clouds
-6°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 89
Clear
-12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Zła
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
16.10.2020, 15:04 | czytano: 2388

Zmiana organizacji ruchu na ul. Balzera. Protesty nie pomogły (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Mimo protestów mieszkańców ulicy Oswalda Balzera - przystąpiono do prac mających na celu zmianę organizacji ruchu na tej ulicy.

Zostało już zmienione oznakowanie i zlikwidowano tym samym parkingi wzdłuż drogi.

Obecnie prowadzone są prace przy budowie wysepek, na których montowane są znaki drogowe.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
MIPLE10:40, 17 października 2020
Lepsze wypiera dobre. Ktoś za pomysł wziął. Panie Żabka szlaban w góre!
Rufio17:13, 16 października 2020
Pomysł kretyński. Naprawde zastanawiające kto i dlaczego podejmuje tak głupie decyzje, w dodatku nie słuchając opinii zainteresowanych. Jak bzdurne są argumenty że "część mieszkańców chce ich likwidacji, bo zaparkowane samochody zasłaniają wyjazd, a także, że parkingi utrudniają dojazd służbom ratunkowym. Parkingi mają też wpływać na brak płynności ruchu na tej ulicy." Przecież na wjeździe nie wolno parkować, są namalowane miejsca gdzie wolno stanąć, więc z wyjazdem problemu nie ma. Jak stojące z boku samochody mogą utrudniać przejazd służbom ??? dopiero wysepki utrudnią ! jak to stojące z boku auta powodują brak płynności ??? W Nowym Targu na Ludźmierskiej zrobili wysepki i ulica stała się największym korkiem w mieście. Przez wysepki ani straż nie może przejechać ( a na Ludźmierskiej jest remiza więc jeżdżą często i przeklinają), ani pogotowie, ani policja. Nawet nie ma jak uciec i zrobić miejsce. Jak wygląda płynność i bezpieczeństwo dzięki wysepkom można sobie na Ludźmierskiej pooglądać. I to samo chcą powtórzyć w Zakopanem ? naprawdę tego geniusza który o tym zdecydował trzeba publicznie przedstawić. Niechże wszyscy wiedzą z nazwiska kto to taki. To nie jest jakiś anonimowy "urzędnicy" tylko konkretny człowiek. I za głupie decyzje powinien odpowiadać.
lb16:10, 16 października 2020
miejsca parkingowe zamieniona na wyspeki. no brawo. teraz rzeczywiscie nic nie bedzie blokowac przejazdu sluzbom. buehehehe, taaak :)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij