Poniedziałek, 19 kwiecień 2021, Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 22.536 km/h Wilgotność: 39
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 3.816 km/h Wilgotność: 89
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
04.02.2021, 13:00 | czytano: 2798

Cieplej w szkole i w urzędzie

Fot. Urząd Gminy w Poroninie

Gmina Poronin zleciła ocieplenie Szkoły Podstawowej im. Bronisława Czecha w Nowem Bystrem - filia na Słodyczkach oraz budynku urzędu gminy.

W szkole zaplanowano m.in. wymianę dachu na blachę gontopodobną, ocieplenie budynku wełną mineralną, orynnowanie, odgromienie, wymianę drzwi i okien oraz montaż kotła na pellet. Prace będą kosztować 307 tys. zł, a wykona je firma PRANICA z Klikuszowej.

W przypadku Urzędu Gminy w Poroninie w zakres prac wchodzą m.in. wymiana pokrycia dachowego na blachę gontopodobną, ocieplenie budynku wełną mineralną, a dodatkowo remont schodów, zadaszenie wejścia, remont balustrad i wymiana drzwi wejściowych. W tym przypadku wartość prac 277 tys. zł, a na wykonawcę wybrano firmę BC PROGRES z Ochotnicy Dolnej.

Prace mają zostać zakończone do końca sierpnia 2021 roku.

Umowę z wykonawcami podpisała wójt Anita Żegleń.

r/
najnowsze informacje
komentarze
tfu,19:49, 4 lutego 2021
Kufy w ,,kagańcach,,. Ulegli komuś jak zawsze(od lat), teraz podlegli znowu komuś panikarze. Komu tu wierzyć ? Takim co nie mają odwagi histerycy,panikarze,swojej gęby pokazać? Swojej gęby się wstydzą.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij