Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
14.02.2021, 16:48 | czytano: 1837

Place zabaw zostaną zmodernizowane

Dobra wiadomość dla najmłodszych mieszkańców Sromowiec Wyżnych oraz Sromowiec Niżnych. Samorząd gminny planuje modernizację istniejących placów zabaw.

Zabawa na placu zabaw to ogromna frajda dla wszystkich dzieci, a dla rodziców chwila wytchnienia, kiedy ich pociechy radośnie podskakują i budują zamki z piasku. Kolorowe miejsca zabaw są najlepszą formą zabawy i wypoczynku dla najmłodszych. By spełniały swoja rolę, muszą być bezpieczne.

Dlatego też niebawem place zabaw w Sromowcach Wyżnych oraz Sromowcach Niżnych zostaną zmodernizowane oraz wyposażone w nowe huśtawki, zjeżdżalnie, ściany wspinaczkowe, czy piaskownice. Zakres wyposażenia każdego z placów jest taki sam, celem natomiast jest stworzenie nowoczesnego i bezpiecznego miejsca zabaw w każdym z sołectw.

W chwili obecnej rozstrzygnięto już przetarg zarówno na jeden, jak i drugi plac zabaw. Modernizację placów zabaw zrealizuje firma APIS POLSKA Sp. z o.o. z Jarosława. Cena wykonania łącznie wynosi 123 959, 40 zł brutto ( po 61 979,70 za plac zabaw). Termin zakończenia to 30 kwietnia 2021 r.

Place zostaną zmodernizowane w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Czorsztyn.

opr. A.M.
najnowsze informacje
komentarze
Stasek wloz na dasek08:52, 15 lutego 2021
Czy ta firma coś skończy na Podhalu. Startują dają niską cenę i mamy problemy. W Rabce rozgrzebali wodny plac zabaw, w Czarnej Górze tez nie skończyli a termin zakończenia był na wrzesień 2020r. W Jarosławiu nie ma inwestycji?
Gruby20:36, 14 lutego 2021
Najlepiej modernizować tak gdzie poparcie dla Wojta jest duże a przeciez są inne miejscowości np Mizerna gdzie naprawdę sprzydal by się nowy plac zabaw, no ale cóż widocznie radni robią co im pan karze i nie mają swojego zdania, przykro na to patrzeć
Mieszkaniec18:43, 14 lutego 2021
A już myślałem, że Urząd Gminy zawiesił działalność, a tu proszę działają
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij