Wtorek, 18 maj 2021, Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Szczawnica i okolice
Rain
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 87
Rain
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 87
Rain
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 87
Rain
11°
Wiatr: 14.472 km/h Wilgotność: 99
Rain
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 91
Rain
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
14.02.2021, 18:03 | czytano: 1692

Norweg wygrał niedzielne zawody Pucharu Świata (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Halvor Egner Granerud został zwycięzcą niedzielnego konkursu Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi. Najlepszy z Polaków - Dawid Kubacki jest szósty.

Drugie miejsce zajął Słoweniec Anze Lanisek, trzecie - Robert Johansson z Norwegii.

Do finału awansowało trzech Polaków. Klemens Murańka jest 19., a Kamil Stoch 23.

s/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
nie dajmy się filipczyć12:03, 15 lutego 2021
Co Polska zyskała na tym ,że wzięła kolejny konkurs w sytuacji pandemii za kogoś , co nie chciał wyłożyć pieniędzy na tę totalną bzdurę? Może to ktoś wyjaśnić . mało tego ,że państwo bierze na siebie takie wydatki , to jeszcze ile frustracji pozostaje : albo zdyskwalifikują naszego zawodnika raz i drugi , gdy ma szanse zagrozić najlepszym /Żyła, Stękała/,mało tego niepokoje w Zakopanem , najazd hołoty , bo zawsze taka garstka chuliganerii zjedzie dona Podhale . Komu to potrzebne ? mA ile zarazków zwieźli , to dopiero za dwa tygodnie się dowiemy jak nam powiedzą , bo może się z tego zrobić tajemnica?Oby tylko znowu nie wymyślili konkursów w Polsce po R&R. Niech robią je u siebie bogatsi od nas .ci Niemcy , Szwajcarzy , Francuzi i nie podrzucają jak kukułka jajka Polsce i innym biedniejszym krajom . Polska się nie musi reklamować wtedy , gdy tylko koszty są , bo nawet biletów nie może sprzedać . Dość wykorzystywania nas przez zgniły zachód i do tego jeszcze karać nas dyskwalifikacjami jakby tego było mało. Nie da się troszkę przymknąć oka jak robią to ze swoimi zawodnikami . Nawet nie stać ich na to by zagrać hymn Polski gdy pokażemy ,że jesteśmy lepsi .?
jaga219:08, 14 lutego 2021
Nasi skaczą jak połamani a co będzie na mistrzostwach jak wiary w siebie brak
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij