Sobota, 15 maj 2021, Imieniny: Zofii, Nadziei, Berty
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 81
Clouds
10°
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 81
Clear
11°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 1.944 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
01.03.2021, 14:01 | czytano: 2758

Policjanci po służbie zatrzymali pijanego kierowcę

Arch. Podhale24.pl

ZAKOPANE. Na zakopiance w rejonie Ustupu policjanci wracający po służbie do domu zauważyli samochód ford, który jechał całą szerokością jezdni. Ich podejrzenia okazały się trafne.

- Funkcjonariusze od razu zaczęli podejrzewać, że siedzący za kierownicą mężczyzna może być pijany - mówi asp. szt. Roman Wieczorek z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. - Gdy tylko pojazd zwolnił wjeżdżając na posesję i zatrzymał się postanowili sprawdzić, co jest tego powodem. Ich przypuszczenia były jak najbardziej trafne, jak się okazało siedzący za kierownicą mężczyzna, był kompletnie pijany.

Na miejsce przyjechał patrol. Badanie alkomatem wykazało, że 43-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna musi liczyć się teraz z poważnymi konsekwencjami karnymi. Grozi mu wieloletni zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 2.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Zico20:32, 1 marca 2021
Od kiedy to Pan Romek Wieczorek jest z komendy Nowy Targ? Przecie to rzecznik policji Zakoane
ja14:10, 1 marca 2021
zawsze tylko grozi , proszę napisać jaką karę dostał .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij