Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Rabka Zdrój i okolice
Rain
17°
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 97
Rain
13°
Wiatr: 8.424 km/h Wilgotność: 97
Clouds
13°
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 96
Rain
14°
Wiatr: 6.768 km/h Wilgotność: 97
Clouds
15°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 95
Clouds
16°
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 97
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
14.03.2021, 08:50 | czytano: 5365

Zmiana organizacji ruchu na pl. Evry

NOWY TARG. Zatwierdzony został projekt organizacji ruchu na pl. Evry, ul. Gen. Maczka, ul. Podhalańskiej oraz drogach bocznych.

Zakres projektu obejmuje wykonanie linii segregacyjnych, utworzenie progu zwalniającego w rejonie Szkoły Podstawowej nr 11, uzupełnienie znaków przejść dla pieszych, korektę strefy ograniczonej prędkości do 30 km/h, wyznaczenie jednego skrzyżowania równorzędnego ul. Gen. Maczka z pl. Evry i drogą boczną.

s/
najnowsze informacje
komentarze
Hmm13:38, 18 marca 2021
Wszystkim wiadomo, że mieszkańcy na pamięć jeżdżą - przypomnijcie sobie ile było kolizji po zmianach na skrzyżowaniu przy wjeździe do NT od strony Waksmunda.
moim_zdaniem18:04, 17 marca 2021
Jak reorganizacja zostanie zrealizowana, to polecam patrol policji drogowej ustawiony w okolicach garaży lub na wjeździe pod blok nr.9 przy Gen.Maczka w godzinach porannych oraz około-południowych (kiedy bombelki są odbierane przez zmotoryzowanych rodziców). Reperacja budżetu i realizacja targetu na mandaty zapewniona :))) Skoro stawianie pojazdu na przejściu dla pieszych to norma dla niektórych (bo przecież tylko na chwilę!!) to co tam pasy segregacyjne ?!?
mieszkaniec osiedla22:02, 16 marca 2021
To skrzyżowanie równorzędne jest jedno takie w mieście i cały ten teren przy pływalni, szkole,biedronce i Steskalu opanowany jest przez samochody nauki jazdy .nauka parkowania ruszanie po górę

jedyne dobre rozwiązanie postawić znak zakaz wjazdu samochodom nauki jazdy.
są takie pory dnia że w ciągu minuty 10 samochodów nauki jazdy jedzie w tą okolicę / liczyłem z zegarkiem./Na wysokości szkolnego placu . zabaw ćwiczą ruszanie po górę 2 Na krzyżowaniu podhalańska- kopernika i na wjeżdzie w podhalańską boczną postawione są znaki - zakaz wjazdu powyżej 2,5t a do Pana Steskala duże ciężarowe jadą przez cały dzień autobusy do pływalni też.Pytanie czy nowy plan rozwiązuje te problemy?
Vo, vo, volno13:48, 14 marca 2021
Wiadomo, jak nie mam 200 metrów wolnego, z lewej i prawej to nie wyjeżdżam i z posesji i na skrzyżowaniu.
ekolog*13:19, 14 marca 2021
do m N K ta światła przy każdej posesji jak ma straż koło ,, kombinatu'' i korek po Myślenice <>Zakopane i po problemie
DeDe12:17, 14 marca 2021
Jak Bóg da to maks za3 lata Niwa się odkorkuje, bo nowa zakopianka przejmie resztę turystów, którzy przetrwają pandemie.
limeryk12:14, 14 marca 2021
Stop hałasowi.
Prosimy o zainstalowanie barier ochronnych- ekranów akustycznych w okolicy wiaduktu, chroniące mieszkańców ulic Grel, Klikuszówka, Krakowska, Sw. Anny.
MF11:41, 14 marca 2021
trzeba mieszkac na buflaku a nie zalic sie....
mieszkanka Niwa Krakowska10:43, 14 marca 2021
trzeba zająć się z wyjazdem z prywatnych domów na Niwie,krakowskiej nie można wyjechać bo dwupasmpówka zakorkowana, a my mamy uważać na drogę z pierwszeństwem przejazdu, postawić znaki jakieś dodatkowe, a najlepiej zainstalować światła żebyśmy mogli spokojnie dołączyć się do ruchu a nie na siłe wyjeżdżać zpposesji
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij